Що робити, якщо автомобіль зламався на дорозі?

Якщо раптом у автомобілі виникли неполадки, під час руху, то необхідно спробувати дістатися до правого узбіччя дороги якомога швидше, особливо якщо це сталося на шосе. Якщо вам необхідно терміново кудись добратися і трапилася така неприємність викликайте

таксі по Києву

.

Як тільки автомобіль буде прибраний з дороги, то рекомендується дотримуватися таких правил техніки безпеки:

• Необхідно при можливості розташувати автомобіль так, щоб при необхідності можна було виїхати, а так само потрібно враховувати те, що машина повинна стояти на узбіччі таким чином, щоб вона не ускладнювала рух по дорозі.

• Якщо двигун «вмирає» прямо на шосе, то немає можливості ні зійти з дороги, ні вийти з машини! Безумовно, перебування в «мертвому» транспортному засобі посеред дороги з досить жвавим рухом може нервувати, але спроба перетнути швидкісну автостраду пішки – справжнє самогубство.

• Якщо це трапилося після настання темряви, то потрібно включити фари, щоб бути помітніше. Найбільш жваві дорожні магістралі досить добре патрулюються, і поліція прибуде на допомогу якомога швидше.

• Якщо це трапилося вдень, то слід включити аварійні мигалки, щоб попередити водіїв на зустрічній смузі про те, що автомобіль зламаний і не може прийти в рух Незалежно від того чи вдалося припаркувати автомобіль на узбіччі дороги або машина застрягла в смузі руху, то необхідно пам’ятати наступні додаткові запобіжні заходи:

• Необхідно знайти білий аркуш паперу або тканини і висунути її у вікно або закріпити на корпусі авто. Це буде як попередження для інших водіїв, що автомобіль знаходиться в біді, і що вони повинні прийти на допомогу.

• Якщо стало ясно, що без сторонньої допомоги не обійтися, то потрібно зателефонувати комусь із знайомих, щоб вони прийшли на допомогу. Якщо ж ніхто не може допомогти, то слід звернутися в поліцію, набравши номер 02. Не варто вдаватися до спроб полагодити автомобіль, якщо полягає несправність, яка трапилася з автомобілем, не відома.

• Якщо спустилися шини, і якщо немає можливості дістатися до краю узбіччя, то не потрібно намагатися щось зробити.

• Якщо це трапилося вночі, то варто включити «попереджають» мигалки або нанести світловідбиваючі знаки (неонові маркери, світловідбиваючі смужки) на автомобіль Таке може трапитися з кожним водієм автомобіля. Це не рідкість в наш час Слід бути обережніше! Адже машина – це грань між життям і смертю.
Не пропустіть