Ремонт бампера своїми руками

Для економії фінансових коштів найкраще провести ремонт бампера з пластику своїми руками. Адже така поломка може чекати кожного, а професійний ремонт в сервісі коштує дуже недешево. При цьому, впоратися з роботою по ремонту бампера може практично кожен автолюбитель. Благо матеріали, з яких робляться ці елементи конструкції, дозволяють провести ремонт без особливих витрат часу і з мінімальною кількістю обладнання. Врахуйте, що різні пошкодження вимагають застосування різних методів та інструментів. Тому, важливо підготуватися до проведення ремонту. Якщо у Вас час дорощий за гроші і Вам ніколи самостійно займатися кузовними роботами зверніться до фахівців сервісу – spb-pokraska.ru/remont_bampera.html/

Що потрібно?

Для ремонту бампера вам знадобляться звичні інструменти. Також доведеться придбати деякі матеріали. Ось приблизний список, який дозволить впоратися з будь-якими пошкодженнями:
болгарка;
Фен будівельний;
дриль;
скловолокно;
Клей для скловолокна і затвердітель;
Сіточка для ремонту бамперів;
шпаклівка;
Грунтовка.

Застосовуватися ці інструменти можуть за обставинами. Наприклад, скловолокно застосовується тільки на бамперах, виготовлених з нього, а шпаклівка застосовується при будь-якому ремонті. Також вам знадобляться ключі, для зняття бампера з машини. Перед проведенням відновлювальних робіт не забудьте вимити і висушити деталь.

Ремонт бампера з пластику своїми руками. Пора вчитися і цього
усунення подряпин

До таких пошкоджень відносять невеликі пошкодження лакофарбового покриття, які практично не зачіпають пластик. Усунення відбувається наступним чином:
Місце подряпини зачищається за допомогою дрібного наждачного паперу;
Наносять шпаклівку, і дають їй висохнути;
Акуратно шліфують зашпатлеванную ділянку;
Зафарбовують відновлена ​​ділянка бампера.

За таким же принципом усуваються і незначні відколи. Вм’ятини . Такі пошкодження з’являються на поліуретанових і поліпропіленових бамперах, пов’язано це з достатньою м’якістю цих матеріалів. Для усунення досить облити місце вм’ятини окропом, і виправити розм’якшити ділянку. Більш зручно використовувати для цього будівельний фен, який працює на малому нагріванні. Після виправлення дайте матеріалу охолонути, зашпатлюйте його і пофарбуйте.

Тріщини . Це, один з найбільш часто зустрічаються типів ушкоджень. Залежно від особливостей тріщини і матеріалу бампера використовують кілька різних варіантів усунення несправності. У будь-якому випадку, слід просвердлити отвори по кінцях тріщини, що зупинить її поширення. При невеликих пошкодженнях на поліуретанових бамперах можна їх просто запаяти за допомогою побутового паяльника. При великих тріщинах краще нагріти бампер будівельним феном, і акуратно стиснути краю тріщини. Дати йому охолонути і довести до нормального стану зовнішній вигляд. Відремонтувати подібну несправність на бамперах з твердої пластмаси або скловолокна трохи складніше. Пластикові бампера відмінно склеюються за допомогою епоксидного клею, великі пошкодження закладають із застосуванням спеціальної сіточки. Її накладають на пошкодження, і замазують сумішшю зі скловолокна з епоксидним клеєм закріплювача. При цьому, стежте, щоб суміш покривала краю сітки. Це полегшить вам шліфування цього місця. Якщо тріщина розташована біля місць кріплення, то має сенс надати додаткову міцність за допомогою будівельних напрямних.

Отвори . Процес ремонту дуже схожий на видалення тріщини. Але, є відмінність. Воно полягає в необхідності підбору підходящого пластика, а також вирізання з нього відповідного шматка для закриття дірки. Для полегшення підгонки потрібно підрівняти краю ушкодження. Після установки заплатки, це місце шпатлюют, при необхідності грунтують і фарбують.

Висновок . Бампер досить часто пошкоджується, тріщину може викликати навіть незначний наїзд на щільний замет. Тому, знання, як провести ремонт бампера з пластику своїми руками, не зашкодить жодній автолюбителю. Таким чином, можна значно заощадити на відвідуванні автосервісу. Тим більше, що ця робота не дуже складна і не вимагає спеціалізованого обладнання.


Не пропустіть