Як підготуватися до іспиту в ГИБДД?

Існує думка, що іспит в ГИБДД здають тільки ті, хто готовий викласти певну суму грошей за жадане посвідчення водія. Це не правда. З нашого досвіду, абсолютна більшість кандидатів отримує права законним шляхом, без будь-яких хабарів і домовленостей.

Для успішного складання іспиту не потрібно робити нічого надприродного.
Потрібно просто продемонструвати своє знання теорії і практики водіння.
Зрозуміло, для успішної здачі, необхідно як слід підготуватися до іспиту в ГИБДД.

готуємо теорію
Починайте готуватися заздалегідь, за кілька місяців до іспиту. Від того, наскільки міцними будуть отримані в цей період знання, безпосередньо залежить ваш водійський рівень.

Вивчайте правила, а не квитки. Різноманіття реальних ситуацій на дорозі не вичерпується набором картинок в програмі підготовки. До того ж, зубріння – справа ненадійна. Від хвилювання завжди можна щось забути або переплутати. Вирішуючи квиток усвідомлено, ви збільшуєте свої шанси на успішну здачу.

http://cartechnic.ru/pdd

Займайтеся регулярно, будьте послідовні. Переходьте до нової теми тільки після того, як добре розберетеся в попередній. Найефективніший спосіб навчання: вивчити певний розділ ПДР , потім перевірити свої знання, вирішуючи квитки з цього розділу, а потім ще раз перечитати розділ, щоб отримана інформація міцно відклалася у вашій пам’яті.

готуємо практику
Тут діють два правила.
Правило перше: знати і вміти – різні речі.
Для відпрацювання будь-якого досвіду потрібна постійна практика. Якщо ваші дії будуть доведені до автоматизму, під час іспиту ви не зіб’єтеся від хвилювання, незвичній обстановки або несподіваних вказівок екзаменатора. Не соромтеся брати додаткові уроки водіння – автошкола пропонує мінімум, якого рідко вистачає для набуття впевненості за кермом.

Правило друге: не намагайтеся навчитися всьому за один раз.
Будь-який шлях складається з безлічі невеликих кроків. Якщо у вас щось не виходить, не впадайте у відчай. Відчуйте свій темп навчання і йдіть в ньому, не порівнюючи себе з оточуючими.
Для освоєння кожного навику розбивайте кожне завдання на кілька простих підзадач. Звертайте особливу увагу на елементи, що викликають у вас труднощі. Не сподівайтеся «проскочити». Програма іспиту складалася з урахуванням реальних дорожніх ситуацій, тому отримані знання обов’язково знадобляться вам в майбутньому.

майданчик
При підготовці до іспиту на майданчику особливо важливо твердо вивчити послідовність окремих елементів вправи. При навчанні не перескакуйте з однієї вправи на інше. Будьте терплячі і уважні до дрібниць. Якщо цей етап іспиту викликає у вас труднощі, роздрукуйте опис послідовності дій і вивчіть його напам’ять.

Місто
Складання іспиту в місті проводиться за визначеними маршрутами, набір яких обмежений і добре відомий інструкторам. Під час навчання постарайтеся більше їздити по тих дорогах, на яких ви будете здавати іспит. Звертайте увагу на все «небезпечні» моменти: автобусні зупинки, суцільні лінії, знаки, що забороняють зупинку ТЗ і т.д.

Якщо є можливість, попросіть знайомого водія, щоб він увечері (коли буде мало машин) кілька разів не поспішаючи провіз вас за основними «шляхах здачі іспиту» – так ви зможете ще краще вивчити маршрут .

Збираємося на іспит
Чи не зубрите до останнього моменту, перед іспитом постарайтеся лягти раніше. Напередодні ввечері не варто приймати сильнодіючі снодійні. В крайньому випадку, можна випити м’яке заспокійливе.

Вранці обов’язково поснідайте. Не виключено, що іспит займе значну частину дня і поїсти вам буде просто ніколи. Прямо перед іспитом заспокійливі пити не рекомендується – це сповільнить реакцію.

Одягайте не утрудняє рухів одяг і зручне взуття (бажано ту, в якій ви навчалися водінню). Постарайтеся підібрати гардероб так, щоб не замерзнути під час очікування і при цьому не брати з собою зайвих предметів.
Перед відходом перевірте, чи всі ви взяли з собою.

Нехай щастить на екзамені!


Не пропустіть