Що таке відеореєстратор для автомобіля?

Автомобільний відеореєстратор – неупереджений свідок будь-якої аварії на дорозі. Він записує на відео все що відбуваються перед машиною дії, а в разі установки додаткових камер – ще і все, що відбувається за ним. Практично кожен автомобіліст за час свого водіння хоча б раз потрапляв в ДТП, і дуже часто в таких випадках між водіями виникає спірна ситуація. Вирішити цю суперечку і покликаний такий прилад фіксує все, що відбувається на карту пам’яті або інші носії інформації.

Тому не зволікайте заходьте на сайт https://original-dvr.ru/6-videoregistratori і встановлюйте у власний автомобіль відеореєстратор. І будете завжди в безпеці.

Як клас технічних засобів ці пристрої з’явилися не так давно. Давайте розберемося, що ж являє собою авторегістратор?

Прилад для відеоспостереження в машині – це пристрій відеореєстрації, на кожному кадрі відео якого вказано час його записи. Пристрій найчастіше встановлюють в автомобілі – для зйомки ситуації на дорозі. Завдяки отриманому відео співробітники ДПС або судді можуть побачити те, що сталося на власні очі, і оскаржити подібні документальні підтвердження буде неможливо.

Так як автомобільний відеореєстратор заряджається від звичайної прикурювача, встановити його може навіть людина, яка не розбирається в техніці. Існують моделі реєстраторів, які підключаються до електропроводки машини і встановлюються в автомобільних сервісах. Ви можете бути повністю впевнені, що навіть в екстреній ситуації прилад буде працювати – це гарантують надійні роз’єми відеореєстратора.

Пристрій також можна з легкістю використовувати в офісі або квартирі, на дачі, в торговій точці, тому що автовідеорегістратор є недорогу і просту систему прихованого спостереження. Замість flash-карти в такій ситуації можна застосовувати звичайний жорсткий диск.

Автомобільні відеореєстратори корисні не тільки новачкам, але і водіям з великим стажем, так як потрапити в спірну ситуацію на дорозі може будь-хто. А, маючи в автомобілі “неупередженого свідка”, можна з упевненістю довести свою правоту.


Не пропустіть