Як вибрати турбіну для авто

Роль турбіни полягає в збільшенні щільності повітря, що надходить у двигун, таким чином забезпечується можливість спалювати більше палива. Більше згорілого палива забезпечує більше енергії від згорання і відповідно більший момент. У випадку з атмосферним (НЕ турбовим) двигуном, найбільший тиск – це атмосферне, тобто 1 бар або 14.5 psi. Принадність турбових двигунів полягає в можливості значного збільшення тиску. Власне турбіна складається з двох основних елементів – це сама турбіна і компресор. Випускний газ проходячи через турбіну розкручує крильчатку, це такий вентилятор, розташований в корпусі самої турбіни.

Для правильного вибору турбіни зверніться до спеціалістів сайту – https://zaptop.ru/products/_2_54

Мета установки турбіни на автомобіль – підвищення потужності і прийомистості двигуна. На деякі моделі подібні пристрої встановлюються прямо на автозаводі. Сьогодні для ряду компаній виготовлення і продаж турбін є основними видами діяльності, що пов’язано з розширюється попитом на вироби. Самостійна установка турбіни на увазі знання деяких її технічних параметрів, а також характеристик двигуна.

Обсяг і потужність

Перед покупкою необхідно враховувати можливості вашої машини. Потужність турбіни і двигуна повинні відповідати один одному. Також зверніть увагу на обсяг мотора. Якщо значення перевищує три літри, то необхідно купувати здвоєний варіант вироби. Це забезпечить найбільш оптимальний баланс між параметрами наддуву при максимальних і мінімальних обертах. З іншого боку, для двигуна, що має невеликий обсяг, придбання здвоєною турбіни недоцільно: потужності це не додасть, а от фінансові витрати на покупку будуть значними.

Вид палива

Від нього залежить температурний режим роботи пристрою. Якщо в автомобіль заливається бензин, то внутрішні елементи турбіни повинні бути виготовлені з більш жароміцного матеріалу (це може бути метал або особливий різновид кераміки) в порівнянні з виробом, призначеним для дизеля.

На закінчення варто відзначити, що при заміні турбіни, встановленої на заводі, необхідно використовувати ту ж марку агрегату з відповідними параметрами. Якщо ви збираєтеся купити турбіну на авто, яке не було їй оснащено, то краще заздалегідь порадитися з фахівцями.


Не пропустіть