ЯК ОФОРМИТИ ОРЕНДУ АВТОМОБІЛЯ В МОСКВІ

Оренда машин в Москві користується в наші дні великий попит. Також користується попитом Аренда авто с водителем. І це не дивно, адже сучасний рівень життя диктує свої умови, в яких без машини не обійтися. Але придбати автомобіль може собі дозволити далеко не кожен, та й не у всіх випадках це доцільно.

Для повної безпеки замовника послуги, оренда автомобіля повинна бути грамотно оформлена. Розберемося, як взяти машину напрокат, правильно склавши відповідний договір і уникнувши підводних каменів.

ОФОРМЛЕННЯ ОРЕНДИ АВТОМОБІЛЯ
Перш за все, повинен бути складений договір. Якщо є сумніви в орендаря, краще скористатися послугами хорошого нотаріуса.

У договорі обов’язково мають бути вказані такі дані:

марка, рік випуску, колір автомобіля;
державний реєстраційний номер;
номера двигуна і кузова;
умови, терміни і порядок внесення плати за оренду;
права орендодавця і орендаря;
інформація про страхування;
територія використання автомобіля;
інформація про обмеження пробігу;
наявність додаткових послуг;
відповідальність за неналежне виконання умов оренди;
умови продовження оренди;
інша інформація

Додатково до договору оформляється акт прийому-передачі. Там вказуються характеристики здаваного в оренду автомобіля, його пробіг, вартість, а також технічний стан. У цьому акті фіксуються недоліки, наявні в машині на момент її здачі в оренду.

НЮАНСИ ОФОРМЛЕННЯ АВТОМОБІЛЯ В ОРЕНДУ
Для того щоб уникнути витрат, слід знати про свої права. Розглянемо основні нюанси оформлення автомобіля.

Орендодавець перед укладенням договору повинен ознайомити орендаря з правилами використання автомобіля. Крім того, він зобов’язаний у присутності замовника послуги перевірити справність машини.

Капітальний і поточний ремонт автомобіля повинен здійснюватися орендодавцем. Слід простежити, щоб цей нюанс був відображений в договорі.

Перед укладенням договору обов’язково слід уважно вивчити його. Ознайомтеся з пунктами з технічного обслуговування, оплати. Якщо Ви маєте певні сумнівів слід проконсультуватися з юристом.

Орендодавець повинен пред’явити звітно-касові документи. Обов’язково вимагайте їх, інакше факт оплати потім буде довести складно.

Зверніть особливу увагу на пункт про страхування. З’ясуйте, хто за що буде платити в разі ДТП. Якщо надається КАСКО, обов’язково попросіть копії страхового поліса і вивчіть його на наявність обмежень (як правило, оренда в них входить).

Пам’ятайте, що в такому делікатному питанні, як оренда автомобіля напрокат, ні в якому разі не можна обмежуватися усними домовленостями. Факт надання послуги повинен бути оформлений офіційно, з дотриманням усіх вимог. Так ви зможете зберегти свої гроші, нерви і час.


Не пропустіть