На що звернути увагу при виборі відеореєстратора

Як довести, що саме Ви мали рацію в ДТП? Звичайно, пред’явити запис з відеореєстратора. Стаття присвячена особливостям і функцій відеореєстраторів. Для початку ви можете подивитися на ДТП 2016, які зафіксували реєстратори і не тільки.

Довжина кабеля. Так як кабель вставляється в прикурювач, варто виміряти відстань від прикурювача до місця, куди буде кріпитися реєстратор. Занадто короткий не підійде для автомобіля з великими габаритами, а довгий може застрягнути і призначений для прихованої проводки. Оптимальна довжина – 1 метр;
Розмір. Якщо Ви плануєте прикріпити відеореєстратор до лобового скла, краще вибрати мініатюрний девайс. Громіздке пристрій буде заважати огляду і може створити складнощі при водінні.
Роздільна здатність матриці також впливає на якість запису. Якщо 1.3 Мп камера здатна на запис нормального зображення тільки в статичному стані, то 5 Мп буде знімати відмінно навіть в русі. Тому краще вибрати реєстратор з матрицею, не менше 3 Мп.
Дозвіл запису. Цей параметр впливає на те, як буде виглядати картинка. При аварії важлива будь-яка мекаючи деталь – особа, номер автомобіля та інше. При низькій роздільній здатності номерів просто не буде видно, що відразу знижує цінність такого запису. Дозвіл вимірюється в пікселях, з яких формується зображення по горизонталі і вертикалі. У характеристиках пишеться так: VGA 640х480, HD 1280х720 і Full HD 1920х1080.
Накладення дати і часу – необхідна опція, якщо Ви розраховуєте використовувати запис в суді при спірних ситуаціях. Якщо ж знімаєте відбувається на дорозі виключно для Ютуб, зійде прилад і без неї.
Кут огляду вказує на площу, що потрапляє в кадр. Чим ширше кут огляду, тим дрібніше будуть виглядати об’єкти. Краще віддати перевагу аксесуарам з кутом огляду від 80 до 100 градусів по горизонталі або від 100 до 140 градусів по діагоналі. Занадто великий кут огляду може викликати ефект “риб’ячого ока”.
Запис по циклу – реєстратор починає записувати відео по колу, коли пам’ять закінчується. Це дуже зручно, так як не треба стежити за кількістю невикористаної пам’яті і вручну прати застарілі записи.
Дисплей – він повинен бути. По-перше, його наявність істотно спрощує первинну установку і настройку. По-друге, на ньому відразу можна переглянути зняте при нескладною спірної ситуації на дорозі. Але є і більш сучасна альтернатива, коли реєстратор синхронізується зі смартфоном або планшетом, на екран якого і виводиться зображення.
Швидкість запису найчастіше 25-30 кадрів в секунду. Висока швидкість запису дозволить розглянути дрібні деталі при покадровому перегляді. Це потрібно при складних, спірних ситуаціях в суді при розборі події.
Чутливість вимірюється в люксах. Чим вона менша, тим краще якість запису буде в умовах поганого освітлення.
Пам’ять – може бути вбудована або на карті. Якщо обираєте гаджет з картою пам’яті, зверніть увагу на те, який максимальний обсяг пам’яті підтримує конкретна модель.


Не пропустіть