ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ КИТАЙСЬКІ АВТОМОБІЛІ?

Питання про покупку автомобіля з походженням з Піднебесної досить складний. Багато до сьогоднішнього дня впевнені, що транспорт з цієї країни не варто навіть вашої уваги. Але велика частка покупців вже переконали на власному досвіді і відповіла ствердно на питання, чи варто купувати китайський автомобіль. Прочитавши яскраві і позитивні відгуки власників про останні моделі китайського автопрому, потенційні покупці цілком можуть змінити точку зору на авто з Піднебесної на сайті http://www.asavtomotors.ru.

Звичайно, відразу після читання відгуків купувати машину або прагнути на платний тест-драйв в салоні не варто, потрібно пошукати більше інформації. Але найчастіше за допомогою такого підходу вдається сильно звузити модельний ряд відповідних для вас машин. Тим більше, в прийдешньому 2015 року на ринку з’явиться величезна кількість нових китайських автомобілів .

Авто на кожен день – величезний вибір різних моделей з Китаю

Існує ряд виробників Китаю, які пропонують традиційні назви, нормальні дизайни і привабливі функції своїх автомобілів. Їх дуже приємно купувати, оскільки авто представлені в офіційних салонах, на них видають гарантії і інші цікаві переваги, пропонують знижки і акції. Все як у нормальних європейських або японських брендів.

Та й відгуки власників про таких машинах часто набагато краще, адже у них є офіційний сервіс, нормальні запчастини і хороше обслуговування. Ці авто можна купувати як для експлуатації кожен день, так і в якості другої машини в сім’ї. Можливо, китайський транспорт стане хорошим службовим автомобілем. Йдеться про такі варіанти:

Chery Bonus – дивно вдалий китайський седан, представлений вже в третьому поколінні, з хорошим двигуном, надійною підвіскою і зручним розміщенням;
Geely Emgrand EC7 – авто присутній на ринку в кузові седана і хетчбека, пропонує відмінну надійну і комфортну експлуатацію;
новий BYD F3

BYD F3 – представницький седан, автомобіль для підприємства або для особистої експлуатації з економічним двигуном;

Lifan Cebrium – стандартний седан з хорошою ціною і позитивними відгуками власників, приємним дизайном і назвою.
Як бачите, далеко не кожен китайський автомобіль сьогодні може сприйматися як поганого транспорту з жахливими технічними можливостями і невисокою якістю кузовного металу. Всі представлені авто відмінно зарекомендували себе на ринку, стали основою вибору в бюджетному класі і надали покупцям непогані комплектації.

Купувати автомобілі з даними назвами скоро стане престижно. Варто відокремлювати різні китайські бренди і пропозиції, адже сьогодні багато корпорацій пропонують техніку, яка експлуатується не гірше європейської.


Не пропустіть