Призначення і застосування бортів “ГАЗель”

Одна з основних модифікацій «ГАЗель» оснащена бортовою платформою, яка служить для перевезення різноманітних вантажів, а також виступає в якості основи для тенту. У цій статті ми розглянемо призначення і пристрій бортів, опишемо їх різновиди, а також розповімо про застосування бортів в різних модифікаціях «Газелей».

Також пропонуємо детальніше дізнатися про Борта на Газель нового і старого типу, а також актуальні на них ціни.

Призначення і застосування бортів ГАЗель

Автомобілі «ГАЗель» випускаються в трьох основних модифікаціях – шасі під установку різноманітних надбудов, суцільнометалевий фургон і мікроавтобус. Шасі є найбільш універсальним і популярним, так як на його базі можна створити автомобіль практично будь-якого призначення – досить встановити необхідну надбудову. Однак найбільшу частину ринку займають «ГАЗелі» з бортовими платформами.

Бортова платформа, як відомо, представляє собою платформу з чотирма бортами , три з яких (бічні і задня) є відкидними. Бортова платформа дозволяє перевозити практично будь-які типи вантажів (при дотриманні певних умов – навіть сипучих) відповідних габаритів, а наявність відкидних бортів значно полегшує навантажувально-розвантажувальні роботи. Задній відкидний борт дає можливість перевозити і негабаритні вантажі – труби, металопрокат, брус, дошки і т.д. Головне тут – дотримуватися правил перевезення таких вантажів.

Однак популярність бортової платформи пояснюється і ще однією причиною – на неї з мінімальними доробками встановлюється тент, що відкриває ще більше можливостей для транспортування вантажів. Тентована «ГАЗель» може транспортувати вантажі, що вимагають захисту від негативних факторів навколишнього середовища – опадів, вітру, сонячного світла і т.д.

Так що бортова платформа – це дійсно універсальна надбудова, яка дає вантажному автомобілю «ГАЗель» найширші можливості для вантажоперевезень.

В цілому, борт на «ГАЗель» – важлива деталь, яка допомагає ефективно експлуатувати автомобіль і отримувати від нього дохід. Зламаний борт зазвичай обертається недоотриманої прибутком, тому ремонту, заміни та обслуговування даних деталей необхідно приділяти хоча б мінімальна увага.


Не пропустіть