Напівпричіп – на що звертаємо увагу

Напівпричіп можна сміливо назвати одним з геніальних винаходів, яке одного разу було придумано людиною. Тому що його використання у багато разів економить витрати при перевезенні вантажів. подробнее як же вибрати такий агрегат, щоб він був максимально ефективним і міг, як мінімум, сам на себе заробляти?

Технічно в такому транспортному засобі як причіп основна вага припадає на задню вісь, тому вміле розподіл сил і вантажу дає можливість ефективно заощаджувати на паливі. На місці зчіпки з автомобілем напівпричіп тисне на сідло, що призводить до того, що задні колеса автомобіля навантажуються і тим самим вони не пробуксовують. Теоретично напівпричепи можна легко міняти і це дає можливість уникати простою самого тягача. Так як у приватних перевізників немає можливості здійснювати покупки великої кількості причепів, то таке питання як вибір напівпричепа слід вирішувати грунтовно, тому що покупка такої речі – це зовсім не дешеве задоволення.

Для вибору причепа існує багато певних критеріїв, згідно яких і робиться вибір. Основним критерієм є саме та мета, для якої цей причіп буде використовуватися. Тобто, наприклад, одному перевізнику необхідно возити причепом будматеріали, а от іншому необхідно використовувати його для перевезення продуктів нафтопереробки і так далі. Тому відповідно до вимог існують кілька видів напівпричепів. Перш за все, це напівпричепи бортові, бочки, а також напівпричепи самоскиди, тенти, напівпричепи-рефрижератори і так далі.

Ще важливими критеріями вибору є їх вартість, а також якість їх виробництва та збирання. Всі причепи розраховані на саму різну вантажопідйомність і те, що вантажопідйомність вироби велика, ще не є свідченням того що він буде довго служити. При виборі причепа слід особливу увагу звертати на раму вироби. Якщо, наприклад, рама лопнула, кухонна і так далі, то такий причіп краще не купувати. Якісна рама повинна бути міцною і грунтовної, і повинна відповідати високим вимогам ребрами жорсткості. До того ж, як критерій вибору, можна вважати і підвіску вироби, яка може бути як ресорної, пневматичної, а також жгутовой. Що стосується оптимального вибору підвіски, то краще вибирати пневматичну підвіску на подушках.

Важливим критеріям вибору є і кількість осей причепа. Тобто, чим більше осей, тим більше вантажів можна перевозити на причепі. Якщо метою придбання причепа є перевезення важких вантажів, то краще купувати тривісний напівпричіп, а в разі, якщо на причепі планується перевозити легкі вантажі, тоді тривісьовий причіп просто не потрібен, тому що доведеться витрачатися на техобслуговування, а також на гуму і ремонт транспортного засобу. Вдалого вибору!


Не пропустіть