ЯК ВИГІДНО І ШВИДКО ПРОДАТИ АВТО

І так, настав той момент коли Ви плануєте поміняти свій автомобіль на авто краще або зовсім його продати. Зараз продати автомобіль стало дуже легко, є багато сайтів і майданчиків з продажу, але якщо не дотримуватися деяких правил, автомобіль модно продавати місяцями. Ось деякі поради для швидкої і успішної продажу вашого авто:

1. Плануйте, що продаж займе близько місяця

Щоб продати автомобіль вигідно не поспішатимуть. Машину треба підготувати до продажу! Якщо машина добре підготовлений то покупцеві складно буде торговатся з Вами, а в результаті продаж буде успішною для Вас.

2. стартової суми збільшіть на 10-12% для торгу . Покупці завжди торгуються !. А якщо ви робите знижку, то покупаль більше зацікавиться автомобілем

3. Перед продажем заправте автомобіль якісним паливом, і поміняйте масло

4. Надайте машині товарний вигляд. Отмойте авто зовні і всередині до блиску. По можливості усуньте подряпини спеціальним олівцем. Покупець спочатку дивиться на зовнішній вигляд!

5. Мотор ідеально мити не треба, так як покупець подумає, що з мотором що то робили ….

6. Крім чистоти в салоні почистіть багажник. Приберіть все непотрібне !!!

7. Ігноруйте перекупок. Вони почнуть Вам надзвонювати в перші хвилини Вашого оголошення. Будуть Вас применшувати знизити ціну! Знаходити різні причини для зниження вартості авто. (Є дуже хитра схема перекупок. Вони в різні сайти з продажу авто вкидають нереальні оголошення з заниженою ціною за певним авто)

8.Созданіе оголошення про продаж автомобіля. У гарний сонячний день робимо якісні фото. робіть фото з ​​різних точок., Виберіть по 2-3 фото кузова, салону, багажника, мотора. Вкажіть інформацію: пробіг, марка, модель, рік випуску, комплектація. Опишіть який стоїть звук, чи є зимова (річна) гума. Чим більше Ви опишіть Ваше авто, тим тим швидше Вам зателефонують, для його покупки.

9. Скористатеся послугою выкуп автомобилей в екатеринбурге. Якщо вам терміново потрібно продати автомобіль можете скористатися такою послугою. До вас приїде оціночний спеціаліст визначить вартість автомобілля, і ви можете оформляти продаж в максимально короткі терміни.

Вдалого продажу !!!


Не пропустіть