Чим цікаві ралійні гонки

Ралійні, – найцікавіші гонки. На відміну від кільцевих де одні і ті ж казуальне повороти на схожих трасах гонщиками заучуються від і до по сотні разів, раллісти бачать сотні і тисячі різних складних поворотів створених самою природою – тільки один раз. Зрозуміло що при такому розкладі мистецтво спортивного водіння воістину виправдовує себе висловлюючись максимально настільки, наскільки це можливо. Ви можете переглянути календар гонок – http://www.carville-racing.ru/calendar/, щоб не пропустити найцікавішого.

Дикість-Швидкість-Дисципліна.

Звичайно самим легендарним в історії ралі моментом стала група В., тому раджу подивитися наприклад фільм Ралі – Убивчі роки. На рахунок чемпіонатів. Бажано спочатку історично важливі відео, такі з яких виходили культові чемпіони – Хенрі Тойвонен, Колін Макрей. . а потім вже сучасні, з яких вийшли нинішні зірки типу Себастьяна Льоба (за участю якого була розроблена чудова серія ігор wrc з особливістю 100% ліцензування кампанією Мілестон (тобто всі боліди, чемпіонат, результати і імена в грі ідентичні реальним). Тим часом не варто забувати і про менш світову сцену, наприклад ралі Польщі і менш відомих пілотів. наприклад дуже яскрава експресивна особистість мається на ралі – Лешек Кужай, діяльність якої в гонці то ще видовище на мій погляд.

Загалом, самі переваги визначте для себе згодом – який і чий стиль більше подобається. Головне не забувати що ралі це філософські гонки, вони більш ніж всі інші сповнені філософії. Головна суть полягає в тому що хоч на обраної для проведення гонки місцевості і беруть участь всі, а на момент проходження її гонщиком вона повністю належить тільки двом – йому і його штурману, який має далеко не друге значення. і коли вони її проходять це особистий шлях їх командної індивідуальності, і то що вони будуть робити на цьому шляху це обов’язково філософія і мистецтво їх професійного дуету. І це чудово. Особливо коли результати святково виправдовують цей дует. Адже в кожної ралі-гонці завдання пройти свій шлях максимально швидко і в той же час стабільно чітко – завдання фундаментального пріоритету.


Не пропустіть