Як вибрати фільм

В останні роки з’явилося безліч онлайн-кінотеатрів, де можна подивитися фільми на будь-який смак. Приміром Megogo.net буде відмінним вибором серед онлайн кінотеатрів

Але погодьтеся, буває і так, що замість того щоб дивитися кіно, ви витрачаєте купу часу саме на вибір фільму, а в підсумку вибираєте зовсім не те, що хотілося б. Існують кілька секретів, які дозволять вам навчитися робити це значно швидше.

Спосіб 1. Можна заздалегідь скласти список фільмів, які хочеться подивитися. Записуйте туди все кінокартини і передачі, про які чули щось позитивне і інтригуюче. Ставитися до цього списку слід так само, як до списку справ, які потрібно виконати.

Спосіб 2. Якщо ви є прихильником певного жанру, то можна просто вибрати його на улюбленому порталі та впорядкувати фільми по рейтингу. Цей спосіб дозволяє вибрати фільм дуже швидко. А якщо в улюбленому жанрі вже все переглянуте, то можна почати дивитися фільми схожих категорій, наприклад, якщо ви любили жахи, то спробуйте подивитися трилер.

Спосіб 3. Спробуйте обмежити час, який ви витрачаєте на вибір фільму. Поставте собі умову, наприклад, в 20 хвилин, а після закінчення цього часу, якщо не вдалося вибрати щось певне, просто зупиніться на останньому варіанті, що розглядається, або ж взагалі відкладіть перегляд фільму не невизначений час.

Спосіб 4. Прислухайтеся до порад знайомих. Перегляд фільму, який дуже сподобався вашому другу, дозволить вам разом обговорити його.

Спосіб 5. Перед переглядом фільму не зайвим буде подивитися трейлер. Це своєрідна реклама фільму, після перегляду якої визначитися буде набагато легше. Але буває і так, що в трейлер включені самі «соковиті» моменти, а в самому фільмі нема на що більше дивитися, але це швидше виняток.

Спосіб 6. Не варто також нехтувати і описом до фільму. Звичайно, з невеликого анонса складно зрозуміти, наскільки фільм буде цікавим, але основна думка сюжету буде ясна.

Спосіб 7. Коментарі та рецензії – це хоч і не повністю достовірна, але все ж непогана оцінка якості фільму. Якщо час дозволяє, то постарайтеся вивчити частину цієї інформації.

Спосіб 8. Не завжди виходить потрапити в кінотеатр на гучну прем’єру – і це ще один спосіб вибрати фільм швидко. Просто переглядайте у вільний час кіноновинки, це дозволить вам неупереджено оцінити картину.

Звичайно, повністю виключити тимчасові витрати на вибір фільму неможливо, але дотримуючись даних порад ви напевно навчитеся витрачати на це менше часу.


Не пропустіть