Як правильно вибрати сміттєвоз

Різні типи спецтехніки використовуються в різних сферах діяльності людини. Вони дозволяють вирішувати багато важливих завдань, і цим можна пояснити їх затребуваність сьогодні на ринку. Можна знайти в продажу найрізноманітніші їх типи і моделі. У нашій країні існують особливі умови, які вимагають підходити грунтовно до вибору техніки для різних робіт. Це можна пояснити і тим, що Україна має великі розміри і різноманітний клімат. Також відмінності стосуються в ландшафтної структури. До спецтехніки можна віднести і сміттєвоз. У нашій країні можна виділити три основні заводу-виготовлювача, які виробляють такі машини.

53a1eca839a2e

Класифікація

Існує три основних типи сміттєвозів: мають задню і бічну завантаження, і, нарешті, контейнеровози. До машин старого типу можна віднести техніку, що має бічну завантаження. З її допомогою можна розвантажувати так звані кубики. Ними називають сміттєві контейнери, чия місткість не перевищує 0,75 м3. Більш сучасні машини мають задню навантаження. Вони не тільки більш функціональні, але і відрізняються привабливим естетичним виглядом. В окрему категорію виділяють сміттєвози контейнерні. За допомогою такої спецтехніки можна прибирати великогабаритний будівельне сміття, наприклад.

Які чинники можуть впливати на вибір сміттєвоза? По-перше, необхідно звертати увагу на територію експлуатації машин. Зручність під’їзду, маршрут збору сміття та інші характеристики важливі, якщо планується використовувати машину в умовах міста. Кількість вивозиться сміття також важливо. Великий сміттєвоз має сенс купувати, якщо сміття прибирається мало. Оптимальним вибором в даному випадку є моделі, які мають обсяг кузова не більше 16 кубометрів.

Після цього можна поставити за значимістю доступність контейнерів. Існують контейнери нового і старого зразка. На цей момент слід звернути пильну увагу. Справа в тому, що моделі з задньої навантаженням не пристосовані для контейнерів старого зразка.


Не пропустіть