Мікроавтобус як засіб заробітку. Транспортний бізнес

Транспортні послуги в наш час користуються великим попитом, і люди заробляють на цьому непогані гроші. А якщо у вашому розпорядженні є не просто “легковик”, а цілий мікроавтобус, то перед вами відкривається ще більше можливостей для того щоб організувати власний бізнес. Але для цього необхідно купить малый коммерческий транспорт бу в москве Не будемо забігати вперед, про все по порядку:

Перший варіант – працевлаштування в міський автопарк. Ви можете зареєструвати свою машину як маршрутне таксі і розвозити пасажирів по маршруту. Звичайно, це не найприбутковіша і престижна робота, але ви хоча б отримаєте можливість постійного заробітку. До того ж, відрахування в пенсійний фонд і страхування вашого автомобіля в поєднанні з постійним потоком клієнтів не будуть зайвими. Єдиний серйозний недолік полягає в тому, що частина прибутку доведеться віддавати роботодавцю.

Другий варіант – перевезення людей до місця роботи і назад. Вам треба лише домовитися з якоюсь компанією, в якій працює багато людей, і можете приступати. Звичайно, в більшості випадків вам доведеться забирати людей рано вранці і пізно ввечері, що не дуже зручно, але за цю роботу платять непогані гроші, особливо якщо працівники живуть десь в передмісті, а місце роботи знаходиться в центрі міста.

Нарешті, розберемо третій варіант – робота на замовлення. Це вже справжня підприємницька діяльність, у вас з’явитися можливість працювати на самого себе, навіть створити свою фірму. Але ви повинні враховувати всі ризики, вміти самостійно шукати наймачів, не кажучи вже про витрати на рекламу і страховку. Просто розмістіть оголошення в газеті і чекайте дзвінків. Зазвичай мікроавтобуси можуть знадобитися людям при переїзді на нове місце проживання, або в поїздці на відпочинок.

До роботи на замовлення можна також віднести здачу автомобіля в оренду. Здавати мікроавтобус ви можете як окремим особам, так і компаніям, але в будь-якому випадку ви терпите великі ризики, тому машину необхідно попередньо застрахувати.


Не пропустіть