Як вибрати лобове скло?

Сьогодні, на ринку автозапчастин, безліч лобових стекол, від самих різних виробників. Кожне з них відрізняється не тільки ціною, але і якістю. І щоб лобове скло змогло прослужити вам довгі роки, потрібно знати те, як правильно його вибрати Лобовое стекло Saab 9-3

Як вибрати лобове скло?

При виборі лобових стекол, пам’ятайте, що тут не слід економити . Якщо ви придбаєте неякісний товар, тобто підробку, наступні витрати будуть дуже великими. Тому, краще розщедритися і купити якісне лобове скло. Але потрібно знати, що оригінальні скла коштують дуже дорого, і далеко не всі автолюбителі здатні придбати його. І щоб полегшити життя, багато відомих виробників автомобільних запчастин виробляють альтернативні варіанти стекол, які не поступаються за якістю оригінальним, і також мають обов’язкову сертифікацію.

Але і не потрібно забувати про те, що навіть у відомих і зарекомендували себе виробників, можуть зустрічатися браковані вироби. І якщо ви пригледіли якесь лобове автоскло, слід провести ряд найпростіших процедур, щоб визначити його якість.

Отже, що потрібно робити, щоб вибрати якісне лобове скло? Насамперед, це ретельно огляньте майбутню покупку. Скло повинно бути прозорим, без будь-яких оптичних спотворень . Але те, що воно прозоре, ще не є залізним аргументом для покупки. На ньому не повинно бути будь-яких подряпин, тріщин, сколів та інших впливів. Інакше, можна тільки те й робити, що ремонтувати лобове скло . Також, кромка повинна бути повністю гладкою і як слід обробленої.

Надійне, якісне лобове скло, може бути виготовлено тільки на спеціалізованих заводах, так як в гаражах неможливо відтворити всі технології. І щоб не помилитися у виборі, звертайте увагу на чорну маркування в кутку автоскла. Там ви знайдете назву виробника, торгову марку, дату виготовлення, тип скла і підтвердження того, що виріб відповідає всім стандартам. Якщо ж маркування відсутнє, або на ній є помилки, можна сміливо шукати інший товар.

Що стосується типів лобових стекол, то вони можуть бути наступними: WL – триплекс – багатошарове скло із захисною плівкою, що не дає розлетітися на безліч осколків при аварії, вважається найнадійнішим типом лобових стекол. Т – або загартоване, сьогодні, в магазинах, його зустріти майже неможливо. Але небезпека купити замість триплексу загартоване скло все одно існує, або що ще гірше, придбати триплекс самої паршивої збірки, який буде не тільки пропускати воду і бруд, а й загрожувати вашої безпеки.

Потрібно пам’ятати, що лобове скло – це товар, який підлягає сертифікації. І якщо ви зважилися на покупку в магазині, або ще де, можете сміливо вимагати у продавця дану папір .

Ціна – ще один важливий показник при виборі. У кожного виробника вона буде своя. Пов’язано це з тим, наскільки відома торгова марка, і від країни, де скло було вироблено. Наприклад, всім відомо, що лобове скло, вироблені в Європі, коштують дорожче, ніж китайські.

Головна відмінність між стеклами європейського та китайського виробництва, це хімічні склади. Автоскло з Європи більш стійкі до затирання, як так вони м’якше. Його важко подряпати. Чого не скажеш про стеклах з Китаю. Вони жорсткі, і їх легко подряпати старими щітками, в які забилася грязь.

Зовсім відмовлятися від китайських автоскла теж не слід. Просто потрібно буде поміняти і щітки, а потім, постійно стежити за їх станом. Як правило, і китайські і європейські лобові стекла виробляються за технологією «триплекс».

Сподіваюся що дані поради про те, як вибрати лобове скло, виявляться вам корисними. Будьте гранично уважні при покупці. Адже від якісного лобового скла буде залежати не тільки особисто ваша безпека, але і безпека ваших близьких. Завжди вибирайте тільки якісні товари!


Не пропустіть