Види гуми та поради при виборі шин

Який б не був ваш автомобіль, з прекрасними технічними, аеродинамічними і іншими характеристиками – без коліс він не поїде. У даній статті ми постараємося розкрити основні аспекти вибору гуми, яку гуму купувати і на що слід звернути увагу. Можете одразу дізнатися про спеціалізовану гуму http://www.btyre.ru/.

Поради при виборі гуми

Звичайно, як і з усіма товарами, так і з гумою – підробок більше на ринку, ніж в спеціалізованих магазинах. Тому, якщо ви дбаєте про своє авто і не хочете піти прислів’ї “скупий платить двічі” – робіть вибір гуми тільки в магазинах, бажано в спеціалізованих магазинах по продажу автошин і дисків.

При виборі гуми зверніть увагу на наступні фактори: * На внутрішній поверхні гуми повинен бути присутнім тальк, нову, поки не браковану гуму обробляють тальком, якщо його немає – залишається задуматися … * Подивіться на дату випуску гуми або запитайте її у продавця-консультанта, якісна гума довго лежати не буде. * Зверніть увагу на протектор гуми, він повинен бути без викривлень, рівним.

Так само проконсультуйтеся з продавцем з приводу малюнка протектора, так як різні протектори призначені для різних дорожніх умов. Наприклад, є спеціальні протектори для мокрих доріг, для безпечного подолання великих калюж на високій швидкості (протектор ріже воду і відштовхує її), є протектори для ґрунтових доріг, для траси і так далі. Уточніть цей момент обов’язково, вказавши якими шляхами ви зазвичай їздите. Низькопрофільні гуми завжди простіше пробити, ніж звичайні. Але низький профіль – це не тільки краса, такі гуми мають свої відмінні “гоночні” характеристики. Чим ширше гума – тим стійкіше машина поводиться на дорозі, на крутих поворотах. Недоліком таких габаритів авто шин є той фактор, що деяким машинам вони не підходять – постійно зачіпають за підкрилки, особливо при вивернутому кермі. Але хороший автолюбитель завжди знайде вихід із ситуації. Особливу увагу при виборі гуми зверніть на те, чи є залишки кольорових міток на шинах.

Якщо ви виявили залишок мітки, зверніть увагу і подумайте, чи купувати таку гуму. Бувають три кольорових мітки – червоного, зеленого і жовтого кольору. Якщо ви виявили червону мітку, в принципі нічого страшного тут немає, такою фарбою метится гума, що має невеликі косметичні порушення. Рештою квітами метятся покришки, які мають значні дефекти, наприклад порушення каучукового складу гуми і інше, такі гуми купувати вкрай не рекомендується.


Не пропустіть