Найважливіше про підйомники, які можуть замінити автовишки

Сьогодні дуже активно автоматизуються всі виробничі процеси, так як подібний підхід спрощує і прискорює весь процес роботи. Підйом вантажу на висоту сьогодні також оптимізований, для цього використовують гідропідйомник, вони роблять процес пересування вантажу безпечним, швидким.

Якщо необхідно перемістити вантаж вертикальним чином, то варто скористатися ножиці підйомником, інші механізми для підйому будуть безсилі в цьому процесі. Даний підйомник виготовлений з платформи, матеріалом якого є метал, і вона вільно може переміщатися у вертикальній площині завдяки важелям, і гідравлічним циліндрах.

Такі підйомники оснащені гідравлічною станцією встановленої стаціонарно, дана станція живиться від мережі. Так само в оснащення підйомника входить спеціальна рама безпеки, яка має властивість припинити рух підйомника, якщо на нього потрапив якийсь сторонній предмет. Тому, він є незамінним засобом автоматизації цілого ряду, як будівельних, так і виробничих процесів. Особливо, якщо мова йде про невелику площу і роботі на не надто високих будівлях.

Відмінністю і певним гідністю такого підйомника є і те, що над вантажною площадкою відсутні будь-які механізми. А, отже, його можна легко застосовувати в тих місцях, де висота обмежена на верхньому рівні навантаження або ж вивантаження вантажів. Так само, варто відзначити важливу особливість підйомника це те, що він має можливість вивантаження і навантаження на будь-яку сторону платформи.

Робота ножничного підйомника здійснюється безшумно, завдяки цьому, робота не тільки є легкою, але і приємною. Переживати про перевантаження робочої платформи не потрібно, адже є автовідключення платформи, цей підйомник надійний і безпечний. Він оснащується спеціалізованим запобіжним клапаном, який здатний зупинити роботу підйомника відразу ж, як виникнуть будь-які непередбачені обставини.

Застосовувати підйомники-ножиці можна і під час монтажно-будівельних роботах, які здійснюються всередині, або зовні приміщень. Так само вони підходять для переміщення самих різних вантажів по вертикалі і доставці працівників на різні рівні будівлі.

З таким підйомником дуже зручно проводити штукатурні та лакофарбові роботи, займатися склінням будівлі, облицюванням будівлі, встановлювати системи пожежної безпеки, вентиляції та електропостачання. Можна проводити роботи навіть на поверхні, що має виражені нахили, ями і вибоїни.


Не пропустіть