Як отримати позику під заставу авто в автоломбарді?

Ломбарди, які надають грошові ресурси під заставу транспортного засобу, стали справжніми конкурентами банківських установ.

Відігнавши власний автомобіль на стоянку ломбарду, клієнт може отримати бажану суму без зайвих довідок і виснажливого очікування.

Процедура видачі грошей

Головна відмінна риса автоломбарду в тому, що в якості застави можна залишити тільки транспортний засіб. Процес видачі грошових ресурсів включає в себе кілька стадій: клієнтові потрібно пригнати в автоломбард свою машину, де її оцінять експерти. Потім оформляється договір позики, після чого клієнт отримує на руки грошові кошти. За часом процедура триває близько години. До кінця періоду кредитування транспортний засіб буде перебувати під наглядом ломбарду, тому переживати за авто клієнтові не доведеться. У Москві контакти автоломбарду ви знайдете на сторінці http://alomb.ru/.

Умови видачі позик

Процентна ставка по такому кредитуванню коливається від 2% до 6% в день. Найчастіше виставляється автоломбардів «ціна» кредитної позики включає в себе, крім відсотків, сплату стоянки автомобіля, його страхування і інші збори, що істотно може вплинути на витрати при такому способі кредитування. Необхідно відзначити, що чим довше транспортний засіб знаходиться в заставі, тим більша сума, яку згодом доведеться віддавати. З цієї причини оформляти кредит під заставу авто на тривалий період абсолютно нерентабельно, але зате спрощена операція отримання готівки.

Документи, необхідні для отримання кредитних грошей

У автоломбардную організацію необхідно надати тільки паспорт, водійські права, а також документи на автомобіль. Оформляючи кредитний позику в такій установі, клієнт ризикує втратити тільки машину, що значно краще, ніж втрата всієї своєї власності в разі несплати кредиту в банківській структурі. Однак слід бути гранично уважним, так як в цій сфері досить багато шахраїв. З цієї причини рекомендується віддавати перевагу перевіреним, досить давно працюють кредиторам.

вибір автоломбарду

Щоб вибрати хороший ломбард, можна особисто обійти багато установ, вивчити умови кредитування, додаткові комісії і витратити багато безцінного часу. Або вдатися до допомоги агента, обізнаного про діяльність більшості автоломбардів, завдяки тривалій співпраці з цими структурами. За невисоку комісію, брокер допоможе вибрати не тільки найнадійніший автоломбард, з максимально вигідними умовами кредитування, але і вплинути на оцінку транспортного засобу, домовитися про скорочення штрафів і т.д. Подібним чином, брокер зможе зберегти не тільки ваше дорогоцінний час, а й наявні гроші.


Не пропустіть