Що таке професійний детейлінг?

Професійний Detailing – це сукупність високотехнологічних операцій, головною метою яких є комплексний підхід до догляду за автомобілем. В ході цих маніпуляцій автомобіль сантиметр за сантиметром піддається очищенню, полірування, відновлення і нанесення інноваційних захисних екологічно безпечних покриттів. Це в рівній мірі відноситься до зовнішнього і внутрішнього стану автомобіля, а також підкапотному простору.

Вперше детейлінг зародився в Сполучених Штатах, в сонячній Каліфорнії. Але дуже швидко він набув поширення по всьому світу. На даний момент тільки в Америці налічується кілька десятків тисяч кваліфікованих Детейлер. Кілька років тому дійшло це мистецтво догляду за авто і до російських просторів.

призначення детейлінг

На перших етапах зародження детейлінг, він використовувався виключно для виставкових екземплярів автомобілів, але зараз, набуваючи все більшої популярності, застосовується для захисту та надання автомобілю бездоганного зовнішнього вигляду.

Звичайно, вартість послуг професійних Детейлер вище, ніж в звичайних автосалонах, але, як би сміливо це не прозвучало, детейлінг допомагає економити гроші. Вірніше сказати, професійний детейлінг автомобіля допомагає правильно їх інвестувати. Адже завдяки цим технологічним маніпуляціям ваше авто повністю зберігає і зовнішні, і функціональні характеристики абсолютно нового автомобіля протягом довгих років.

Який буває детейлінг?

Залежно від точки прикладання розрізняють зовнішній детейлінг, де обробці піддається кузов, колісні диски, скло і фари, а також внутрішній – хімчистка, відновлення і обробка салону. Окремою категорією можна виділити і детейлінг підкапотного простору, що має на увазі його очищення і консервацію.

Переваги послуг професійного детейлінг

Чим же так привабливі послуги детейлінг і чому вони набувають все більшої популярності серед більшості автовласників?

Повне відновлення зовнішнього естетичного вигляду автомобіля до первозданного стану.
Авто після детейлінг центру виглядає бездоганно, підкреслюючи статус свого власника.
Преміальне поводження з автомобілем допомагає зберегти його функціональні характеристики.
Багато детейлінг-процедури, наприклад, миття підкапотного простору, полірування фар і лобового скла, є необхідність, що забезпечує високий рівень безпеки в будь-яких дорожніх умовах.
В кінцевому рахунку ви робите вдалу інвестицію, не тільки зберігаючи вартість автомобіля, але навіть підвищуючи її.


Не пропустіть