Як вибрати хороший хетчбек?

Серед усіх типів кузовів хетчбеки відрізняються укороченим заднім свесом і мають двері на задній стінці. Така конструкція автомобіля ідеально підходить для сімейних пар з дітьми, які люблять здійснювати поїздки за місто. Крім цього, великий обсяг салону з’єднаний з багажником дає можливість перевозити більше речей і товарів. Сьогодні у продажу можна зустріти три-і п’ятидверний комплектації. Компактні хетчбеки більше підходять для пересування по завантаженому міському потоку, за рахунок невеликих розмірів машини ви завжди знайдете вільне місце на парковці.
З кожним роком хетчбек набирає популярність

Сьогодні на ринку пропонують велику кількість автомобілів такого типу. Є можливість купити хетчбек в автосалоні або на вторинному ринку. Велика частина моделей надійно працюють навіть після закінчення гарантійного терміну. Все залежить від виробника і якості збірки. В останні роки багато бажаючих купить Мини Купер, так як цей бренд пропонує стильні машини в хорошій комплектації. За рахунок поліпшеного аеродинаміки хетчбеки мають відмінні динамічні характеристики. У продажу можна зустріти різні модифікації це типу авто, які орієнтуються на своїх покупців.

У перший час цей автомобіль вибирався для сімейних поїздок, але сьогодні мають більший попит моделі зі спортивною зовнішністю і поліпшеною динамікою. Тут виробники встановлюють турбінірованние мотори, підсилюють підвіску. Часто любителі тюнінгу роблять на базі спортивних хетчбеків автомобілі для участі в перегонах. Такий тип кузова краще седана і універсала підходить для швидкісної їзди по різному дорожньому покриттю або для ралійних гонок.
різновиди хетчбеків

Варто почати з такого різновиду, як ліфтбек. Моделі цього типу мають багато спільного з седанами. Їх відмінною рисою вважається подовжений задній звис в порівнянні з класичним варіантом. Задня частина даху зазвичай має покатной форму, також зустрічаються моделі зі східчастими елементами верхньої частини. Бренд Кия виробляє непогані хетчбеки цього типу, особливо успішними виявилися останні версії. Рекомендуємо купити авто кия у офіційних дилерів, які надають гарантійне обслуговування і допоможуть з оформленням документів. Більш дешеві старі автомобілі найзручніше придбати через інтернет.

Трохи ближче до седану відноситься фастбек, до цього типу можна віднести Mercedes-Benz CLS. Його виробники наполягають саме на цій класифікації, але серед автолюбителів такий термін зустрічається нечасто. Різні компанії трохи змінюють зовнішність свого хетчбека, щоб зробити його більш оригінальним. Тому складно відокремити моделі один від одного, так і нові терміни можуть трохи відштовхнути покупців. Серед автомобілів з цим типом кузова частіше за інших зустрічаються «жіночі моделі». Вони мають яскраву колірну гамму і більш м’які лінії кузова.

Якщо ви шукаєте хороший хетчбек за доступною ціною, рекомендуємо більше орієнтуватися на вторинний ринок. Сьогодні є можливість купити авто недорого через інтернет-сайти, де прямі власники розміщують оголошення про продаж. Практично всі пропозиції містять фотографії транспорту та його опис, ця інформація допоможе знайти оптимальний варіант для себе.

Хетчбеки займають більшу частину авторинку серед нових і старих автомобілів. Купити авто недорого з таким кузовом можна недорого і швидко через сайти з оголошеннями.


Не пропустіть