Переваги та недоліки оренди спецтехніки

Чи не для кого не секрет, що будь-яка, навіть не дуже велика спецтехніка є дорогим придбанням, дозволити собі зробити таку покупку можуть далеко не всі компанії, не кажучи вже про приватних осіб. У тих випадках, коли гостра необхідність у використанні спецтехніки з’явилася, а можливості купити її немає, відмінним виходом з ситуації, що склалася стане оренда спецтехніки.

Крім можливості забезпечити ситуативну необхідність, аренда автокрана либхер має ряд наступних переваг:

Якщо необхідність в застосуванні спецтехніки є одноразовою, то її покупка не має економічного сенсу. Придбання просто не встигне себе виправдати за такий короткий період часу, а ось ліквідність машин істотно знизиться вже після першої експлуатації.

Використовуючи орендовану спецтехніку, орендар несе відповідальність виключно за її технічний стан на період оренди, а передаючи техніку назад власнику забуває про необхідність ремонтувати, заправляти і десь зберігати агрегат у вільний від експлуатації час.

Орендувати спецтехніку вигідно і тому, що немає необхідності шукати фахівців, які будуть працювати на ній. У разі необхідності кожен клієнт, який орендує машини, має чудову нагоду запросити і фахівців, які будуть виконувати необхідні маніпуляції.

Орендодавець, передає в користування клієнта рухоме майно гарантує його належну технічний стан, що дозволяє бути впевненим в тому, що план виконання робіт не буде зірваний.

Плюси оренди

З технічної точки зору оренда спецтехніки дозволяє отримати багато позитивних аспектів:

Значна оптимізація і прискорення будь-яких будівельних та господарських робіт у порівнянні з застосуванням ручної праці.

Відчутна економія фінансів на оплату праці робітників при заміні їх необхідною спецтехнікою.

Можливість не відкладати виконання намічених робіт через нестачу тих чи інших технічних агрегатів.

Існують і недоліки

Поряд з відчутними економічними і технічними перевагами оренда спецтехніки має певні недоліки, основними з яких є:

Протягом всього терміну оренди орендар несе повну відповідальність за орендовану ним агрегат. Відповідно, в разі поломки або викрадення орендованої спецтехніки орендар буде відповідати перед орендодавцем за те, що сталося.

Оренда великої кількості спецтехніки потребують відчутних фінансових витрат, що може змусити виконувати намічені роботи поетапно, в результаті чого ні про яку оптимізації виконання плану мови не буде.

Знайти цікавить орендаря агрегат може виявитися дуже непросто, особливо якщо мова йде про термінову необхідність або про оренду малопоширений моделі спецтехніки.

Адекватно оцінюючи негативні і позитивні особливості даної послуги можна зрозуміти, що оренда спецтехніки є вигідною, а тому і дуже затребуваною. Поза всякими сумнівами, покупка спецтехніки в приватну власність має дуже значимі переваги, але до тих пір, поки немає ресурсів для покупки власних машин така послуга, як оренда, допоможе вирішити актуальні завдання, гідно організувати робочий процес і не відмовлятися від намічених планів.


Не пропустіть