Переваги скутерів 50 кубів

Якщо Ви задумалися про покупку засоби пересування, але не плануєте найближчим часом автомобіль, то зверніть увагу на скутери. Вони являють собою різновид мопеда або мотоцикла з двигуном під сидінням в задній частині мопеда. Сьогодні на ринку представлений величезний асортимент скутерів від різних іноземних та вітчизняних виробників. Який же моделі скутера віддати перевагу? Все залежить від того, як часто Ви плануєте його використовувати і за яких умов, а також від досвіду водіння.

Однією з найпопулярніших моделей вважається скутер 50 кубів. Це засіб пересування з об’ємом двигуна 50 кубів відноситься до категорій найлегших і малопотужних скутерів. Тому їм часто віддають перевагу новачки, але і для досвідчених водіїв вони також будуть зручні. Також можете оглянути Лучшие скутеры 50 кубов.

Безперечна перевага такої техніки – це відсутність необхідності отримання прав. Права для того, щоб водити скутер 50 кубів, не потрібні. У правилах дорожнього руху такий скутер відноситься до категорії мопеда. Однак це кілька застаріле бачення, так як скутер все-таки складно назвати велосипедом з мотором.

Скутери все частіше зустрічаються на наших дорогах, оскільки в літній час такий засіб пересування ідеально підходить для подібної місцевості. Зразкові моделі подібних скутерів – IRBIS FR, IRBIS LX двомісний. У чому ж перевага саме скутера?

Це демократичний, надійний і зручний варіант засоби пересування. Замість того, щоб влітку в жарку погоду коротати час в громадському транспорті, Ви значно скоротите час на дорогу, якщо будете пересуватися на скутері.

Якщо Ви вирішили віддати перевагу скутеру, то серйозно поставтеся до забезпечення безпеки руху, адже на дорозі Ви будете не одні. Для їзди обов’язково знадобиться шолом і інша екіпіровка. Їзда без шолома неприйнятна в нашій країні. За це можна отримати пристойний штраф.

Ціни на скутери 50 кубів варіюються в залежності від фірми виробника, стану моделі і пробігу, якщо це б / у. Багато хто віддає перевагу японським моделям, так як вони мають дійсно чудову якість збірки. Однак і ціна на них буде вищою. Дешевший варіант – це китайські скутери. Але вони менш надійні і можуть зламатися в найкоротші терміни. Не забувайте, що стан скутера також залежить і від його експлуатації.


Не пропустіть