Як вибрати автошколу: кілька важливих порад

Замислюючись про особисте автомобільному транспорті, ми часто задаємося питанням, чи існує варіант найбільш коротким шляхом отримати водійське посвідчення? Чи можлива ситуація навчитися водити, стати повноцінним учасником дорожнього руху за пару занять? Чи є можливість придбати права, не витрачаючи навіть пари місяців на проходження курсів з підготовки водіїв? На жаль, сумна статистика дорожньо-транспортних пригод показує, що такий підхід до справи неприйнятний. А тому уряд з кожним наступним роком все більше посилює правила, що допускають людей до водіння засобів підвищеної небезпеки. Якщо задуматися, будь-який автомобіль саме таким засобом і є. Така тенденція триватиме і надалі, жодних сумнівів не виникає.

Переважна більшість майбутніх або вже відбулися автовласників керуються цілком зрозумілим принципом при виборі автошколи: дешевше і ближче. Такий підхід зрозумілий, але не розумний. Після закінчення навчання і випуск з автошколи водій повинен відчувати впевненість за кермом транспортного засобу. Впевненість в своїх знаннях і здібностях керувати автомобілем – запорука спокою та безпеки. Тому зверніть увагу на автошколу – lema-ekb.ru.

Практичні поради щодо вибору

Рекомендації по вибору автошколи, які допоможуть учневі не розчаруватися, не втратити свої час і гроші, отримати якісну освіту і стати повноправним учасником дорожнього руху, зводяться до кількох пунктів:

Наведіть довідки про оточуючих автошколах. Задати питання, торкнутися тему, що цікавить можна зі своїми друзям, колегам, родичам і навіть сусідам. Дізнайтеся, де вони навчалися, які враження залишилися від процесу, що вони можуть сказати про викладачів та технічному оснащенні автошколи.

Не зайвим буде і заглянути в інтернет-спільноти, де колишні учні пишуть відгуки про навчальні заклади. Таких порталів досить багато, їх представляють і форуми, і рейтингові служби. Єдине «але»: врахуйте, що позитивні відгуки про себе можуть залишати самі автошколи, в тому числі і наймати людей, які накручують відповіді і рейтингові бали. Точно так же негативні коментарі можуть бути інформаційним вкиданням з боку конкуруючих організацій.

Відвідайте зацікавили вас автошколи, огляньте навчальні класи та автомобілі. Все оснащення повинно призвести найбільш позитивний ефект. Вибирайте школу з кращого матеріально-технічною базою.

В обов’язковому порядку вимагайте показати ліцензію на здійснення даного виду діяльності, інакше права вам не світять після закінчення навчання. Переконайтеся, що її термін не має терміну дії за період навчання.

Поцікавтеся тривалістю навчальних програм. Чим більша кількість годин практичних занять буде виділено на кожного учня, тим краще. Запитайте про можливість додаткових занять з інструкторами, чи є у них можливість позайматися з вами довше.

І найголовніше – пам’ятайте, що вчитися водінню необхідно старанно, так як від вас залежить ваше життя і життя оточуючих людей.


Не пропустіть