Що робити з битим автомобілем?

Битий автомобіль – це завжди головний біль і фінансові витрати, якщо ви захочете відновити автомобіль. Адже може виявитися так, що відновлення автомобіля після ДТП може коштувати дорожче ніж вартість аналогічного б.у автомобіля. Навіть якщо ціна на відновлення трохи нижче вартості покупки б.у авто, не варто забувати, що битий автомобіль є битий автомобіль; це і проблеми з геометрією порушеною після ДТП, і якщо проводилися зварювальні роботи, це місце буде першим схильне до корозії.

Тому ви повинні приймати рішення виходячи зі стану вашого битого автомобіля. Але якщо все таки відновлення автомобіля не вигідно, краще продати битий автомобіль . Звичайно ціна битого авто буде не на вашу користь, але все ж краще продаж, ніж «залізо» в дворі, гаражі або на стоянці. З кожним місяцем ціна на це залізо буде зменшуватися і зменшаться, а якщо ваш битий автомобіль стоїть на відкритій ділянці, є шанс того, що від вашого битого автомобіля нічого не залишиться. Тому варто подбати про те, щоб терміново продати битий автомобіль.

У разі якщо ремонт автомобіля буде коштувати досить недорого, і страхова компанія виплатила гроші на ремонт автомобіля, краще відновити автомобіль, який при грамотному і якісному ремонті буде вас радувати не один рік.

Куди звернутися для продажу битого автомобіля?

В організації які здійснюють викуп битих автомобілів – http://vikupbitih.ru/, в тому числі викуп битих автомобілів. Наша організація займається скупкою як цілих автомобілів, так і автомобілів після ДТП. Тому звернувшись до нас, ви можете швидко продати ваш битий автомобіль, і позбутися від головного болю з приводу тяганини при відновленні битого автомобіля.

Що потрібно знати при продажу битого автомобіля?

Для того, щоб продати битий автомобіль, ви повинні зателефонувати наприклад з нами або з будь-якої іншої організацією, яка займається купівлею битих автомобілів і в телефонному режимі розповісти про свій автомобіль, дату виготовлення, марка авто, модель, характер пошкоджень, після чого вам скажуть приблизну ціну на ваш автомобіль. Якщо приблизна ціна вас влаштовує, до вас повинен виїхати оцінювач, який вже на місці «вживу» повинен оглянути автомобіль і назвати остаточну вартість вашого битого автомобіля.

Якщо ви згодні на всі умови, ви повинні будете зібрати всі необхідні для продажу автомобіля документи, а саме:

Потрібна буде копія паспорта
Потрібен буде технічний паспорт на автомобіль
Потрібно буде свідоцтво про реєстрацію вашого автомобіля
Якщо є сервісна книжка.

Після всіх формальностей, продавець отримує обумовлену суму грошей за свій автомобіль, і передає організації, два комплекти ключів на автомобіль.

Як правило, биті автомобілі куплені нами, або відновлюються і продаються, або продаються по запчастинах.


Не пропустіть