Гальванотерапія для особи: що це таке і для кого підходить?

Ринок косметологічних послуг сьогодні надзвичайно різноманітний і готовий запропонувати процедури найвищого рівня. При цьому вимоги до зовнішнього вигляду сучасної жінки все більше зростають – вона повинна виглядати доглянутою і, разом з тим, примудритися не стати жертвою дурних і модних кліше на кшталт татуйованих брів-п’явок або перекачаних губ.

Головне правило можна сформулювати так: втручання в зовнішній вигляд має бути непомітним.

Щоб це правило працювало, звертатися потрібно тільки до професіоналів таких, як spalotus.me. Вибирати тільки необхідні вам процедури – це два.

Як приклад можна привести таку процедуру як гальванотерапія. Вона підійде для тих, хто з різних причин не хоче робити ін’єкції.

Як відзначають фахівці spalotus.me , повна назва цього методу звучить так: гальвано-ионо-мезофорез . По суті, це вдосконалена мезотерапія.

Як проводиться гальванотерапія?
Для процедури необхідні апарати гальванотерапії, а також спеціальна косметика. Під впливом гальванічного струму косметичні засоби глибше проникають в шкіру і, як наслідок, виконують функцію, для якої вони призначені. Результат в більшості випадків видно відразу після процедури. Один сеанс триває всього 5-10 хвилин. Залежно від стану шкіри рекомендована кількість процедур може бути від 5 до 10. Необхідну довжину курсу підкаже лікар-косметолог.

Основні етапи гальванотерапії (можливі незначні зміни в залежності від косметичного салону):
зняття макіяжу, чистка шкіри;
ензимний пілінг;
дезінкрустація – застосовуються спеціальні гелі (дезінкрустанти);
нанесення поживних і зволожуючих засобів.

Для кого підходить процедура гальванотерапія?
Ефект від процедури можуть отримати власники жирної шкіри, схильної до запалень, так як дезінкрустанти проникають глибоко в шкіру і очищають її від жиру. Шкіра обличчя стає свіжішим і чистішим, а також спостерігається ефект підтягнутості. Також гальванотерапія підвищує здатність шкіри утримувати вологу, що є основою молодості шкіри. Також сеанс гальванотерапії проводять при деяких видах пігментації і при появі перших зморшок, млявості шкіри.
Таким чином, гальванотерапія відноситься до числа сприятливих процедур і є аналогом більш радикального способу омолодження – уклав.


Не пропустіть