Дорожньо-будівельна техніка

Сьогодні дорожнє будівництво розвивається дуже швидкими темпами не тільки в нашій країні, але і в сусідніх. Держава і багато комерційні організації ось уже кілька днів активно розвивають будівництво доріг, вкладаючи в це розвиток серйозні капітали. Комплексне будівництво доріг – це досить складний процес, який для нормального розвитку і отримання задовільного результату вимагає якісної і надійної технічного оснащення та витратних матеріалів. Тому пріоритетне частина розвитку будівництва дорого полягає в підтримці належного рівня технічної підтримки. Таким чином, дорожньо-будівельна техніка на сьогодні – це найперспективніша можливість вкладення капіталу для комерційних організацій. Але вся ця техніка потребує постійного догляду і ремонту, Якісні запчастини для цього може забезпечити компанія www.mixtcar.ru.

Сучасна дорожньо-будівельна техніка дивує своїм широким асортиментом. Ринок пропонує широкий вибір – це асфальтоукладальники різних моделей, автогрейдери, самоскиди, дорожні катки, фронтальні навантажувачі, екскаватори та багато іншого. Звичайно, для кожного конкретно взятого ділянки дороги в місті або в будь-якому іншому населеному пункті або за його межами, необхідно підбирати дорожньо-будівельну техніку, яка ідеально б підходила під специфіку місця роботи. А, як відомо, специфіка дорожнього будівництва, в першу чергу, залежить від ділянки, кліматичних умов, організації транспортних магістралей. Залежно від характеристик ділянки і слід вибирати дорожньо-будівельну техніку. Після того, як підібрані необхідні одиниць техніки, слід більш детально вивчити пропозиції ринку, вибір моделей, наявність тих чи інших функцій, специфіку експлуатації.

Наприклад, щоб правильно вибрати асфальтоукладального каток, а без нього не обійдеться жодне будівництво і ремонт доріг, необхідно вивчити моделі цієї будівельно-дорожньої техніки. Дорожні котки, за принципом пересування діляться на самохідні та причіпні. Самохідні катки оснащені власною ходовою частиною, тому можуть використовуватися в якості швидкохідного транспорту. В основному самохідні дорожні катки мають дизельний двигун.

Переваги причіпного дорожнього катка в його ціні, вони набагато дешевше своїх побратимів, так як не маю власної ходової частини. А недолік його в тому, що без допомоги, наприклад, самоскида або трактора, такий каток не зможе працювати.

За принципом роботу дорожні катки можуть бути статичними і вібраційними. Статичні катки виконують свою роботу – коткують асфальтні суміш, тільки за допомогою своєї ваги, тому вони відрізняються великою масою. Вібраційні катки працюю за рахунок маси і коливань одного чи декількох робочих органів.

Сучасна дорожньо-будівельна техніка надає широкий вибір асфальтоукладального ковзанок з різною масою. Безпосередньо маса катка визначає його технологічні можливості, так як ефективність ущільнення дорожнього полотна безпосередньо залежить від питомої тиску ковзанки на поверхню.

Слід зазначити, що в наші дні велика увага приділяється екологічним характеристикам дорожньо-будівельної техніки. Що стосується дорожніх котків, то до їх екологічних характеристик відносять такі показники, як рівень шуму, вироблюваний при експлуатації даного виду техніки; зміст вихлопу і максимальний рівень вібрації дорожньої основи при роботі.


Не пропустіть