Як правильно вибрати зимові шини?

В першу чергу, потрібно враховувати кліматичні особливості свого регіону. Якщо ви живете на півдні, та ще й біля моря, де ймовірність сильних сухих морозів мінімальна, рекомендуємо вибирати нешиповані зимові шини . Занадто довгі і тонкі шипи призначені для кращого зчеплення з дорожнім полотном, а не для проходження снігових завалів, якими славляться зими морських кліматичних зон. Нешипована ж гума легко подолає ці завали. Нагадаємо тільки, що краще всього вибирати шини від тих виробників, які спеціалізуються на виробництві саме зимової гуми. Якщо ви врахуєте ці правила, то зможете правильно вибрати зимние шины.

Якщо ви живете в умовах, подібних Верхоянская або плато Саскачеван (Канада), то має сенс придбати шиповану гуму. Причому чим довше і тонше будуть шипи, тим краще. Вони утворюють максимальне зчеплення з дорожнім покриттям, навіть обмерзлих, і знижують ймовірність аварійних ситуацій до мінімуму. Щоб правильно вибрати зимові шини , має сенс також проконсультуватися з фахівцями в онлайн-службі деяких сайтів. Десь ця служба безкоштовна, десь потрібно заплатити невелику суму через мобільний телефон, але в будь-якому випадку, ця консультація буде вам корисною.

Зверніть увагу на форму і товщину протектора. Це має вирішальне значення, в будь-яких умовах – і у вологих зимах, і в сухих. Протектор додатково поліпшить зчеплення з дорогою і знизить імовірність заносу навіть при поганій керованості авто . Не забувайте, що чим товще протектор (це допоможе визначити рельєфність малюнка на шинах), тим повільніше він буде стиратися. Якщо ваша робота пов’язана з постійними роз’їздами та в день ви об’їжджаєте все місто і передмістя в додачу, то не розраховуйте, що навіть найбільш покришок кращих вистачить максимум на один сезон, і то, з натяжкою. Чим більший кілометраж ви задаєте свого автомобіля, тим сильніше стирається протектор. Коли він буде повністю стертий, вважайте це відправною точкою в покупці нових шин. На стертом протекторі їздити не можна, це призведе до аварії і каліцтв.

Чому так важливо вибирати шини саме від виробників, що спеціалізуються на виробництві зимових покришок ?

Відповідь проста. Дуже часто виробники, які розраховують на південні країни (Франція, Італія) не можуть зробити якісну гуму для морозів . Начебто і шипи підібрані правильно, і протектор хороший, а сама гума на морозі лопається. Звичайно, для цього потрібні дуже вагомі причини. Ними можуть стати 60-ти градусні морози, атакуючі Якутію, Канаду, Гренландію і Скандинавські країни щозими. Також цього можуть посприяти і різкі перепади температури. Виробники, які розраховують на північні країни, враховують всі ці неприємні особливості північних регіонів планети.

Хороший виробник також обов’язково обробляє свої покришки спеціальним складом, який попереджає проникнення морської солі в гуму. У морському кліматі – це звичайна справа, але сіль руйнівним чином впливає на структуру гуми, і якщо вам доводиться при цьому багато їздити, то вона у вас і 2 місяців не протягне без цієї обробки. Отже, з цієї статті ми дізналися, як правильно вибрати зимові шини .


Не пропустіть