ЯК КРАЩЕ ПРОДАТИ БИТИЙ АВТОМОБІЛЬ

За статистикою, в густонаселених регіонах ледь не кожен третій автомобіль побував в ДТП. Що вже говорити про автомобілі з пробігом, коли відомі разі продажу битих авто під виглядом абсолютно нових. На жаль, економічні реалії такі, що після ДТП 95% автомобілів відновлюють і перепродують. Якщо ви не хочете втратити гроші і повагу до себе, вам необхідно знати, як правильно продати битий автомобіль.

Машину після ДТП продавати можна в двох станах:вигідно продати биту машину
Без ремонту:
на запчастини;
цілком.
Відновлену.

Питання ремонту варто лише в області фінансової рентабельності і часових ресурсів, які необхідно буде витратити на реставрацію. Якщо ціна на запчастини і роботу перевищить ринкову вартість середньостатистичного примірника на ринку, то доцільність проведених маніпуляцій здається сумнівною. Зазвичай таке трапляється, якщо автомобіль досить рідкісний (важко знайти запчастини, які коштують надзвичайних грошей) або занадто старий для відновлення серйозних ушкоджень (гнилої кузов ніхто витягати не стане).

Зрозуміло, невеликі пошкодження окремих елементів або деформації після незначного ДТП буде вигідніше відремонтувати. У будь-якому випадку вирішувати долю битого «залізного коня» вам.як вигідно продати машину після ДТП
Викуп битих авто

Якщо ви не хочете продавати машину самостійно, покладаючи на свої плечі всі пов’язані з цим труднощі, то найшвидше «сплавити» авто після ДТП можна через выкуп битых авто. У таких конторах вам запропонують придворного оцінювача, який назве вартість машини. Зрозуміло, установи комерційний і головною метою таких панів заробіток. Вам запропонують ціну нижче ринкової, але тут доводиться вибирати. Швидко і без проблем (допоможуть з оформленням відповідних документів) та економічно невигідно або своїми силами.
по запчастинах

Якщо сильні пошкодження припали в кормову або бічну частину авто, скоріш за все, що найбільш цінні частини авто залишаться неушкодженими. На запчастини машину можна продати трьома способами:
продавати, продати машину по запчастинахдемонтовані самостійно, запчастини (необхідні навички, місце для ремонтних робіт) Реалізувати можна навіть вцілілі частини кузова, а решта здати на металобрухт. Врахуйте, що для продажу двигуна за новими правилами, вам будуть потрібні відповідні виписка ГІДД про вивільнити агрегаті. Тільки в такому випадку у покупця не буде проблем з установкою номерних агрегатів. Документи на авто, до речі, також примудряються вигідно продавати;
здати авто на розбирання. Виручка буде менше, але все пройде швидко і без зайвого клопоту.
під відновлення

Як ви вже зрозуміли, продати авто можна в будь-якому стані. Якщо відновлення авто доцільно, але у вас немає часу або просто бажання займатися цим, автомобіль можна виставити на продаж звичайним чином.
В оголошенні обов’язково вкажіть ушкодження. Необхідно зробити інформативні фотографії. Послуга незалежного оцінювача допоможе визначитися з ціною і не продешевити. Вашим потенційним покупцем буде або перекупка, який відновить авто для перепродажу та отримання прибутку, або кузовщик. В останньому випадку майстер, приклавши власні зусилля, отримає автомобіль за ціною набагато нижчою за ринкову.


Не пропустіть