Як купити якісний підшипник?

Підшипники – міцні і надійні вироби, які є механічним вузлом-опорою для обертається механізму або машини. Вони підтримують вільний безперешкодний обертання деталі. По суті своїй – це кільця з зменшеним між собою тертям. Створюється зменшення тертя або шляхом змащення (підшипники ковзання), або шляхом додавання таких тіл кочення, як ролики і кульки (підшипники кочення).

Дані вузли застосовуються повсюдно, практично у всіх сферах, адже саме від них часом залежить безвідмовне функціонування цілого механізму. Отже, виробники ведуть постійну, копітку роботу, спрямовану на поліпшення експлуатаційних характеристик підшипників, підвищення їх робочого ресурсу.

Згідно з дослідженнями одного з найбільших постачальників виробів, щорічно в світі сходить з конвеєра понад десяти мільярдів підшипників. На частку заводський брак і неякісної продукції припадає 0,5%. Це, звичайно ж, мізерна цифра, але й таку кількість “неправильних”, нетривких зразків створює величезні ризики, провокує серйозні наслідки. Тому питання, як купити якісний підшипник напрошується сам собою. Для початку можете оглянути каталог – http://impod.ru/category/3-spravochnik-podschipnikov

Ознаки добротної продукції

Вибирати підшипник слід грунтуючись на тих же самих ключових ознаках, які допомагають обзавестися будь-яким іншим якісним товаром. Наголос робиться на ретельний візуальний огляд.
Розгляньте упаковку, якщо така є. Поплив фарби і кривої шрифт в написах неприпустимий. Якщо фарба упаковки бруднить руки, це дуже погано.
На пакувальному матеріалі обов’язково має зазначатися найменування примірника, країна його виготовлення, конкретний виробник, дата виробництва (в разі відсутності вкладеного паспорта).
Сліди падіння на упаковці повинні насторожити.
На самому підшипнику не повинно бути ні корозії, ні слідів від неї. А також рисок , раковин, задирок , плям і інших “симптомів” пошкодження. Причому не тільки на “робочій зоні”, але і на всій решті поверхні.
На підшипниках, за винятком самих маленьких і делікатних, має бути присутня певна інформація про їх походження.
Відповідність російських підшипників передбаченим стандартам підтверджується паспортом. У ньому вказується виробник, позначення продукції по ГОСТу або іншому допустимому стандарту, дата упаковки (консервації), гарантійні терміни зберігання. Як правило, останні становлять від дванадцяти до двадцяти чотирьох місяців. За їх закінчення виробляють переконсервацію виробів, із зазначенням її дати в паспорті.
Імпортні зразки паспортів не мають, їх ключові характеристики відображені на індивідуальній упаковці.
Ну і нарешті, важливим фактором при виборі підшипника є покупка його в правильному місці. Не спокушайтеся на сумнівні торгові точки! Гідна компанія-продавець завжди в курсі якості і походження товару, що реалізовується, консультанти зобов’язані надати клієнтові всю необхідну інформацію і допомогти йому підібрати підшипники в залежності від потреб і можливостей.


Не пропустіть