Як вибрати відеореєстратор для автомобіля

Автомобільний відеореєстратор представляє собою пристрій, який безперервно записує на відео ситуацію за межами вітрового скла автомобіля. Необхідність створення відео-докази, щоб уникнути помилкових звинувачень і страхових претензій у зв’язку з ростом аварій, викрадень і вандалізму в Росії, стимулював зростання ринку.

Відеореєстратор призначений для використання в практично будь-якому автомобілі або вантажівці. Його камера записує відео, а також знімає JPEG-фотографії на карти SD або MMC і дозволяє негайно відтворити його на вбудованому LCD-дисплеї. Файли також можна скопіювати і переглядати на будь-якому комп’ютері з портом USB або за допомогою картридера.

Автомобільні відеореєстратори при бажанні можуть бути використані для запису цілої поїздки від початку до кінця. Постійний запис корисна в разі будь-яких дорожньо-транспортних пригод, в які ви можете потрапити. Запис може стати корисним інструментом, щоб допомогти звільнити вас від відповідальності в разі аварій, які не відбулися з вашої вини. Вони також можуть бути цінним доказом при висуванні будь-яких страхових вимог.
Відеозапис і фотографії високої якості також є вірним способом дізнатися номери машин, які залишають місце аварії. Ще більше інформації дають пристрої з декількома камерами. Відеореєстратор з двома камерами використовує як передню, так і задню камери, так що ви при необхідності зможете отримати повне уявлення про ДТП.

Ці пристрої вже дуже популярні в Росії, де дорожньо-транспортні пригоди є частими і правильне страхування автотранспортних засобів є рідкістю.

Так як вибрати відеореєстратор і що слід враховувати при його виборі?

дозвіл відео
Абсолютно важливим фактором для реєструючих відеопристроїв є дозвіл відео. Хоча деякі дешеві моделі камер, які записують інформацію з дозволом VGA (640 × 480) приваблюють своєю доступною ціною, цього явно не досить, щоб відобразити всі деталі дорожньої ситуації. Для отримання гідних результатів ви можете придбати камеру з роздільною здатністю 720p (1280 × 720 пікселів, відомий як HD). Проте, в останні роки набули поширення моделі з роздільною здатністю 1080p (Full HD – дозвіл 1920 × 1080 пікселів). Деякі останні моделі автомобільних камер підтримують навіть вищі дозволу відео, такі як 1296p (2304 × тисячі двісті дев’яносто шість пікселів) або широкоекранний здатність 2560 × 1080.

Але якщо ваша головна мета полягає в тому, щоб записати доказ можливої ​​події, то зазвичай достатньо використовувати дозвіл 1080p. Більш високий дозвіл скоротить термін служби карти пам’яті і час кожного запису. Не завжди потрібно шукати кращі параметри.

Ширина кута огляду
Як ми знаємо, чим ширше кут відео, тим більшу ділянку дороги буде охоплений. У той же час, чим кут ширше, тим якість запису по краях буде нижче. У цьому питанні необхідно вибрати золоту середину, але не варто забувати, що ви просто реєструєте ситуацію на дорозі а не знімаєте кіно. Сучасні камери знімають відео під кутом від 60 до 100 градусів.

Світлодіоди нічного бачення
Деякі виробники стверджують, що їх відеореєстратори оснащені світлодіодами, що дозволяють поліпшити запис в нічний час. Така камера може бути запропонована за низькою ціною, не дивлячись на наявність нібито додаткових можливостей. Але вам краще остерігатися подібних продуктів. Справа в тому, що світлодіоди мають схильність відбивати світло на лобовому склі, а не висвітлювати дорогу перед вами, що робить такі камери абсолютно марними в нічний час. Тому уникайте камер зі світлодіодами або в тому випадку, якщо ваш пристрій має світлодіоди, то краще їх вимкнути.

кількість камер
Найбільш поширений вид відеореєстратора відомий як однооб’єктивний. Він фіксує тільки те, що відбувається в передній частині автомобіля. Найпростіші, і в той же час найпоширеніші пристрої також мають автономне живлення. Такі камери не вимагають послуг професіоналів і можуть бути встановлені самим водієм. На даний момент в Росії за різними даними вже використовуються від 1,5 до 2 мільйонів таких пристроїв.
Для більш вимогливих водіїв на ринку є пристрої з декількома камерами, в тому числі багатоканальні. Відеореєстратор з двома вбудованими камерами може записувати те, що відбувається всередині вашого автомобіля.
Також до багатоканальним пристроїв можуть бути підключені окремі модулі камер, розміщені в різних частинах автомобіля. Вид з різних кутів, а також одночасний запис як дороги спереду і ззаду, так і салону може стати більш вагомим доказом у суді. Недоліком подібних систем є підвищене споживання енергії та місця на карті.

варіанти установки
Якщо ви не є експертом в транспортних засобах, установка відеореєстратора, особливо з декількома камерами, може заподіяти вам багато головного болю. В такому випадку краще дану роботу доручити майстрам.

Тоді як вибрати відеореєстратор, який можна встановити самому? Прості однооб’єктивні портативні пристрої можуть бути встановлені на дзеркало заднього виду. Тим більше, якщо вас не турбує кабель живлення, що звисає з камери, то підключення до прикурювача за допомогою стандартного штекера – це все, що потрібно для установки. Багато камер можуть кріпитися до лобового скла за допомогою присоски. Також можете встановити скрытый автомобильный видеорегистратор

В цьому випадку вам також не потрібен професіонал. Ви зможете вибрати будь-який зручний місце, встановити реєстратор і підключити його до харчування або при наявності автономного живлення, просто включити його.
Якщо при виборі відеореєстратора ви будете враховувати всі перераховані вище характеристики, то ви отримаєте надійний пристрій, який буде надійно фіксувати все, що відбувається з вашим автомобілем.


Не пропустіть