Яка буває техніка для земляних робіт

З проведенням земляних робіт пов’язані найрізноманітніші види діяльності: від цивільного будівництва, до зведення мостів і шляхопроводів. Кожен з них має свої особливості, але всі їх можна розділити на дві основні групи: головні роботи і допоміжні. До головних можна віднести безпосередню розробку грунтів – розтин, заглиблення, облаштування відвалів, вивезення зайвого ґрунту та виконання планувальних земляних робіт. Допоміжні ж не пов’язані безпосередньо з обробкою грунту, але в так чи інакше необхідні для її виконання. Всё о спецтехнике читайте перейшовши по посиланню.

Частина з них виробляється на попередньому етапі. Це можуть бути геолого-розвідувальні заходи, облаштування захисної конструкції навколо місця проведення робіт та інші. Але є допоміжні роботи, від виконання яких залежить і якість основних земляних робіт. До них відносяться розпушування замерзлої або кам’янистого грунту, дренажні заходи. Для кожного з цих видів (як основного типу – так і допоміжного) буде потрібно своя спеціалізована техніка.
Якими механізмами виконуються різні земляні роботи

У різних регіонах нашої країни умови виконання земляних робіт можуть істотно відрізнятися один від одного. Це має на увазі використання і різної спецтехніки, а так само безпосередньо впливає на терміни і вартість виконання одного і того ж обсягу роботи. На це впливає так само стан і склад грунту, наскільки інтенсивно планується переробляти той чи інший обсяг грунту за одиницю часу.

Багато підприємств намагаються утримувати в числі штатних одиниць найрізноманітнішу спецтехніку, але передбачити всі умови неможливо. Саме тому дуже великим попитом користується послуга оренда спецтехніки, яка дозволяє підібрати по необхідності саме різне обладнання для виробництва земляних робіт:

Техніка для відділення грунту від загального масиву землі з можливістю його переміщення (різні екскаватори на гусеничній чи колісній платформі)
Техніка для відділення грунту за допомогою власного тягового зусилля (всілякі бульдозери, грейдери і так далі)
Універсальні землерийні механізми, які можуть як відокремити грунт за рахунок тягового зусилля, так і здійснити його переміщення або навантаження (різні типи фронтальних навантажувачів)
Устаткування, яке здійснює відділення грунту за допомогою енергії води (гідромонітор і різноманітні землесоси)
Механізми, які здійснюють ущільнення грунту (вібромашини, трамбувальники, катки)
Перераховані агрегати призначені для виконання основних видів землерийних робіт. Але так само є багато додаткового обладнання, яке дозволяє полегшити виконання основного завдання, і будуть незамінні при виконанні допоміжних

землерийних робіт:
Для викорчовування пнів
збирання каменів
Розпушування мерзлого грунту
Раціонально використовуючи весь комплекс обладнання, який не обов’язково мати у власності, а можна взяти в оренду, виконання будь-яких земляних робіт буде проводитися швидко і ефективно.


Не пропустіть