Яке експлуатаційне масло вибрати і як правильно це зробити?

Вибір моторного масла взимку на https://akkumulyatory.od.ua/avtomasla.html буде найвірнішим рішенням, оскільки холодну пору року це саме той проміжок, коли вкрай наочно видно все наслідки експлуатації спрощених варіантів справжнього машинного масла. Якщо те, що виробляють оптом, щоб продавати на ринку, в теплу пору року за своїми основними параметрами більш-менш сходиться з вимогами виробника машини, то коли настає зимовий період і все починає замерзати, реакції масла абсолютно непередбачені. Це не тільки неодмінно наблизить процес по підбору деталей, але і може стати для вас украй неприємною несподіванкою.

Зробивши висновок з усього сказаного, можна прийти до такої думки: чи не споживайте спрощених аналогів технічного машинного масла, особливо в зимову пору року. Навчіться правильно замінювати рідини в залежності від сезонності. Зараз йдеться про вибір автомасла, рідини гідропідсилювача, а також про охолоджуючої рідини.

Підбір таких рідин повинен відбуватися в офіційних сервісах вашого автомобільного бренду. Погортавши каталог з цінами, ви зрозумієте, що це дешевше, ніж вам здається. А ось небажання прислухатися до порад по підбору масла може привести до великих витрат.

Вважається, що твердження про підбір гальмівної і охолоджуючої рідини викликає нерозуміння у людей, тому слід навести невеликий приклад. Використання декількох різних автомобілів Audi за останні вісім років продемонструвало, що згодом переходу з фірмовою охолоджуючої рідини на звичайний тосол, наступні два роки почергово відбувається заміна всіх гумових патрубків охолоджуючої системи, грубки, радіатора і помпи.

А при експлуатації більш дешевої аналогічної гальмівної рідини з техноринка після закінчення того ж часу відбувалася послідовна заміна всіх інших деталей.
Варто знати, що весь підбір відбувався, з огляду на те, що машина була в прекрасному стані ще на початку випробування. Інший такий же автомобіль, на який здійснювався підбір тільки офіційних рідин і запчастин, їздить без перебоїв донині вже протягом п’яти років. Так що не варто прислухатися до «професіоналам» своєї справи, які звикли працювати з Запорожцями. Краще поставте всі питання фахівцям, що працюють в фірмовому сервіс центрі бренду вашої машини.


Не пропустіть