Як купити нове авто у дилера

Привіт, дорогі читачі! Як купити нове авто в автосалоні ось наша тема на сьогодні, яку я постараюся висвітлити максимально докладно. У цій статті я постараюся докладно описати всі тонкощі покупки нового автомобіля у дилера і нічого не упустити.

Нагадаю, перед тим як купувати новий автомобіль, Вам слід спочатку визначитися який автомобіль купити і де краще купувати авто і тільки після цього шукати відповіді на питання, як купувати новий автомобіль.

Як купити нове авто в автосалоні

Друзі, не поспішайте купувати машину у першого-ліпшого дилера. Якщо у Вас мало досвіду, то порівнювати Вам поки нема з чим, тому з покупкою краще не поспішати. Спочатку треба покататися по автосалонам, витрать на це хоча б пару днів, придивитися до машин, до людей, ввечері вдома почитати відгуки про дилерів на http://autopraga-dealer.com/.

Постарайтеся відвідати кілька автосалонів подивитися всі вибрані моделі авто, дізнатися, які комплектації в наявності, поспілкуватися з менеджерами. Якщо попадеться адекватний продавець, який буде все розповідати і показувати, то обов’язково запишіть його телефон в блокнот. Можливо, Ви ще повернетеся за машиною саме до нього.

Щоб якісно купити нове авто рекомендую взяти з собою в автосалон ручку і блокнот так зручніше за все робити нотатки. А записувати Вам доведеться багато, починаючи з цін і комплектацій і закінчуючи контактними даними продавців.

Заздалегідь запишіть в блокнот вибрані марки і моделі з яких будете вибирати. Також запишіть, яка машина Вам потрібна, її основні параметри та комплектацію Інакше хороший продавець може «впарити» Вам модель, якій Ви і купувати щось не збиралися. У будь-якому випадку, перед тим, як купити нове авто обов’язково почитайтевідгуки про обраних моделях.

Перш, ніж їхати дивитися машини, знайдіть всіх офіційних дилерів обраної марки, які знаходяться в зоні Вашої досяжності. Тільки обов’язково перевіряйте, щоб дилер був офіційним заходите на офіційний сайт виробника і перевіряйте, що дилер присутня в списку офіційних Ні, звичайно з’їздити подивитися можна до будь-якого дилера, а от купувати тільки до офіційних. Звертаючись до неофіціалів, Ви сильно підвищуєте свої шанси стати жертвою шахраїв.


Не пропустіть