Де краще купувати новий автомобіль?

Так кого ж вибрати: офіційного дилера або неофіційного Намагайтеся купувати авто у офіційного дилера але перед цим обов’язково перевіряйте, щоб відгуки про його роботу були, здебільшого, позитивними на http://auto-praga.ru/.

У неофіційного дилера купуйте машину тільки за умови, що про нього багато хороших відгуків в тому числі серед Ваших знайомих

Вирішальним фактором, що визначає наш вибір, завжди повинна бути репутація продавця відгуки споживачів, раніше які довірили свої гроші даному автосалону, а його присутність в списку офіційних дилерів це всього лише додатковий ступінь захисту, яка ще нічого не гарантує. І навпаки, якщо даний постачальник працює вже давно і у нього хороша репутація, то неважливо офіційний це дилер чи ні.

До якого дилера звернутися вирішувати Вам, але в будь-якому випадку, перш ніж ощасливити продавця і купити машину саме у нього, обов’язково поцікавтеся відгуками інших автовласників про це продавця, задайте в пошуковику назву автосалону в комбінації зі словом «відгуки».

вибираємо дилера

Якщо за якістю роботи дилера нарікання то вони обов’язково обговорюються в Інтернеті на форумах тих моделей авто, які він продає. Обов’язково треба з’ясувати, як давно працює дилер, як виконує свої зобов’язання, чи поставляє машини в зазначені терміни, і чи не було випадків явного обману.

Отже, шановні читачі, тепер Ви знаєте, де купувати свій новий автомобіль. Чи виявиться це офіційний дилер відомої автомобільної марки або неофіційний дилер з позитивною репутацією, в будь-якому випадку спочатку вивчіть Як купувати автомобіль і лише тоді вирушайте на пошуки свого майбутнього залізного коня.

Любі друзі! Бажаю Вам так вдало вибрати дилера і щоб у Вас не виникло до нього ніяких претензій як при покупці, так при подальшому обслуговуванні Вашого нового автомобіля!

Більше новин


Прокоментуй новину

  • олег

    Доброго дня,в мене була така проблема шо я хотів купити машину тільки від дилерів,і не міг найти підходящого сайту,і мені порадили сайт М-КАТАЛОГ ,я зайшов на той сайт і мені там сподобалось,запитаєтесь чому.Тому що там не тільки машини від делерів різних марок машин,а й різні інші товари,там також мона взяти на машину вигідний кридит,такшо якшо вас буде така проблема як в мене то заходьте на той сайт http://м-каталог.рф/