Купівля авто у дилера: секрети вигідних знижок

Для того щоб результативно торгуватися з дилером при купівлі автомобіля, не зайвим буде дізнатися деякі секрети, наприклад слабкі сторони продавця, а також нюанси самої моделі.

Як правило, маржа варіюється в межах 5-11% від загальної вартості авто, зазначеної на ціннику. Цифри змінюють залежно від моделі і бренду, але зазвичай дилерська маржа становить 6-7%.

Щоб не розоритися, мінімальний рівень маржі не повинен опускатися нижче 2, -4%. Але навіть в такому випадку, якщо автомобіль коштує 1 млн рублів, то дилер охоче «скине» 40-50 тисяч і навіть запрацює на цьому. Але корисним буде прочитати автопрага отзывы.

Оформлення кредиту та страховки «на місці»

Ні для кого не секрет, що дилери мають прибуток не тільки з продажу авто, а також і супутніх товарів і послуг. Наприклад, він отримає свій відсоток до заробітку, якщо допоможе покупцеві оформити кредит або «підкаже» придбати поліс КАСКО в магазині. Нерідко ця сума становить до 20% від вартості поліса. На знижку у страховика в цьому випадку розраховувати не доводиться, так як дилер отримує за потік клієнтів.

При цьому оформлення кредиту або страховки «на місці» вигідно і самому покупцеві так як суттєво економиться час і можна отримати додаткові бонуси від банку або страхової компанії, які приватній особі будуть недоступні.
Буває що низькі банківські або страхові ставки закладені вже в вартість авто і тоді розраховувати на знижку дилера не доведеться.

Оформляти страховку і банківський кредит на авто у дилера вигідно ще й тим, що при виникненні страхового випадку буде простіше врегулювати збитки.

Як вигідно домовитися з дилером

Комплексні угоди мають на увазі позбавлення від старого автомобіля і придбання нового по супер вигідними цінами. У деяких випадках, при вигідних для нього умовах, дилер навіть не додає націнок.

Відмова дилера від маржі відбувається, коли йому потрібно наростити обсяг роздрібних продажів, за що він і отримає свої бонуси. У цьому випадку йому рентабельніше піти на поступки і зробити покупцеві хорошу знижку. Передбачити таку ситуацію складно, але торгуватися потрібно завжди, варто натякнути, що «у конкурентів дешевше».

Коли закінчується термін консигнації , собівартість автомобіля з кожним днем зростатиме і продавцеві вигідніше зробити знижку, ніж зберігати ТЗ на складі. Для цього покупцеві варто попросити ПТС, де буде вказана дата надходження машини в салон.

Купівля у виробника

Не менш вигідно купувати автомобіль у імпортерів, які також готові піти на значні поступки в ціні. Особливо якщо автомобіль певної марки «завис» на складі. Найчастіше скидати поклади товару виробники починають до кінця кварталів, півріч і року.

Нерідко імпортери повідомляють про розпродажі в широкій рекламі. Іноді разом з вигідною покупкою у імпортерів можна отримати і приємні бонуси у вигляді клімат-контролю або АКПП.


Не пропустіть