Обклеювання автомобіля вініловою плівкою

Вініловий стайлінг (обклеювання автомобіля плівкою) набув популярності в 2004 2005рр., Що було обумовлено появою імпортних матеріалів, необхідних для проведення тюнінгових робіт. Вінілова плівка відрізняється високою зносостійкістю і чудовою адгезією, завдяки чому її можна наносити практично на будь-яку тверду і гладку поверхню авто. А компанія artcar.com.ua допоможе вам здійснити мрію по оновленню вашого авто.

Призначення автомобільного вінілу

Сучасна промисловість здатна запропонувати споживачеві широкий асортимент матеріалів з різними експлуатаційними характеристиками. Проте, будь-які різновиди вінілових плівок покликані вирішувати схожі завдання. Перш за все, обклеювання автомобіля вінілової плівкою виконує декоративні функції:
Зміна зовнішнього вигляду (тюнінг) автомобіля без істотних витрат
Приховування механічних дефектів тріщин, сколів, подряпин
Зміна кольору кузова без перефарбовування
Крім цього, вінілова плівка забезпечує захист елементів кузова від впливу таких руйнівних чинників, як:
Корозійні прояви, утворення іржі
Механічні дії (гравій, пісок)
Вплив хімічних реагентів
Надмірна ультрафіолет (вигоряння емалі) Якщо необхідно забезпечити захист лакофарбового шару кузова, але при цьому не потрібно змінювати його колір, то слід скористатися прозорою плівкою для ламінування. Цей матеріал має товщину від 80 до 100 мкм, якщо його нанесення здійснювалося з дотриманням технологічного процесу, то плівка не буде помітна. Для антигравійної захисту використовують спеціальну броньовану плівку, що володіє амортизаційними властивостями.
Рекомендації по догляду за обклеєній поверхнею

Полімерні вінілові плівки захищають кузов авто від механічних впливів, але це не означає, що вони не схильні до зносу. Щоб автовініл зберігав свої властивості як можна довше, потрібно дотримуватися деяких нескладних рекомендацій: по-перше, бажано застосовувати м’який розчин миючого засобу для миття автомобіля. По-друге, не використовуйте механічні щітки, здатні спровокувати відклеювання плівки або викликати відкол. Якщо мийка машини здійснюється вручну, то кузов слід обробити зі шланга з розпилювачем, а потім акуратно протерти зверху вниз губкою, змоченою в слабкому миючому розчині. По завершенню цієї процедури потрібно знову промити поверхню проточною водою, а потім дати автомобілю висохнути. Допускається машинне полірування кузова автомобільним воском на малих обертах.

Після того як була проведена обклеювання кузова авто вінілової плівкою, транспортний засіб небажано експлуатувати протягом трьох днів. Мити машину можна буде тільки через вісім десять днів після проведення тюнінгових робіт. Оброблену поверхню не слід піддавати дії пара плівка може відклеїтися


Не пропустіть