Купівля автозапчастин в Інтернеті: чотири простих кроки

0

У онлайн покупки автомобільних запчастин, як для вітчизняних авто, так і «японців», «німців», «китайців», є певні плюси.

По-перше, це доступ до великого вибору деталей, як оригіналів, так і реплік. По-друге, це знижені ціни за рахунок співпраці з дистриб’юторами виробників, а не багаторівневими посередниками. По-третє, це доступ до унікальних запчастинах і запчастинах для непопулярних моделей авто.

Багато автолюбителів, особливо старшого віку, вважають, що вибір і покупка запчастин в Інтернеті обов’язково пов’язана з труднощами і невідомістю. Насправді, все набагато простіше, і покупку нових покришок, фільтрів, амортизаторів, кузовних деталей та іншого можна оформити в чотири етапи, маючи під рукою ноутбук, ПК або навіть планшет.

Перший – вибір магазину. Рекомендуємо звертатися до профільних магазини, які працюють безпосередньо з заводами і спеціалізуються на певних марках. магазин запчастей в Кировограде, наприклад, пропонує запчастини для японських марок. Не завадить додатково дізнатися відгуки про магазин, прочитати коментарі клієнтів, які вже зробили замовлення на обраному вами ресурсі. Якщо ви витратите кілька зайвих хвилин, ви також зможете порівняти ціни, виключивши посередників.

Другий етап – це безпосередній вибір деталі. Незважаючи на те, що всі великі магазини автозапчастин пропонують пошук по каталогу і категоріям, рекомендуємо шукати оригінальні запчастини по VIN коду. Якщо ви його не знаєте, краще зверніться до консультантів магазину, щоб випадково не замовити деталь, яка не підійде вашому авто або не впорається з покладеними на неї завдання в повній мірі.

Третій етап – це вибір доставки і методу оплати. Як правило, у великих онлайн магазинів є свої пункти видачі, звідки забрати замовлення можна самостійно. Якщо у вашому населеному пункті представництва немає, доведеться сплатити доставку обраної вами транспортною компанією. Багато ресурси пропонують часткову оплату післяплатою, вимагаючи передоплату в розмірі всього 10-20%, проте її розмір може збільшуватися, якщо деталь замовляється за кордоном.

Четвертий етап – це перевірка деталі на якість і сумісність. Якщо ви не помилилися з вибором, керуючись артикулом, і вам привезли оригінальну деталь – покупку можна назвати успішною. Проте, рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з умовами повернення і гарантійними зобов’язання магазину.


Не пропустіть