Що таке кардшаринг? Навіщо він потрібен?

Кардшаринг навіщо він потрібен, і що це таке?!

Кардшаринг це – перегляд закритих телеканалів на вашому телевізорі або ПК зі встановленою супутниковою антеною. На сьогоднішній день існує безліч способів насолоджуватися улюбленими телеканалами, найпоширеніший це IPTV.
Я не є противником раніше згаданого способу але, як і у кожного методу є свої плюси і мінуси. Наприклад якщо трапляється так, що ваш інтернет дуже завантажений ввечері, або якесь свято, і велика частина користувачів знаходяться вдома, багато хто з них дивляться теж IPTV. В цьому випадку відбувається дуже сильне навантаження на ваш інтернет, і тут-то і приходить біда, iptv просто починає затикатися і не реагувати на команди пульта.

Якщо ж ви є користувачем кардшарінга https://crdru.net/sharing/ntvplus.htm, то тут з цим справи йдуть набагато краще. Якщо ж ви вибрали хороший і якісний сервер. Ніколи не вибераєте дуже дешевий кардшаринг, хоча його зараз в мережі величезна кількість. Сервера з дуже низькими цінами на ринки цієї послуги називають “Сервер одноденка”. Поясню чому. Ви зараз купите пакет НТВ плюс на цьому сервері, припустимо за 1 долар, (нагадаю у нас такий пакет коштує 2 $), подивіться тиждень максимум дві, начебто у вас все добре працює, але потім у вас почнуться проблеми з підвисанням картинки, або зовсім будите спостерігати не працюють канали вашого пакета. Звичайно ви відразу почнете писати в тих підтримку цього сайту (якщо сайт буде працювати звичайно), але вам там ніхто відповідати не поспішить. Ось і вийде, що доведеться купувати пакет два рази. Моя думка, краще купити на цю загальну суму в 3 долари, пакет на півтора місяці на нормальному сервері кардшарінга https://crdru.net.

Також якість перегляду CARDSHARING vs IPTV, це не маловажний фактор, відзначимо ціну, на кардшаринг проти IPTV, вона значно дешевше будь-якого провайдера інтернету який надає послугу iptv. Кількість наданих каналів кардшарінга на багато вище, ніж у iptv.

Я привів Чи не велика порівняння зі свого особистого досвіду. Вам же раджу уважно підійти і вивчити це питання. Сподіваюся ви зробите правильний вибір.Не пропустіть