Що треба знати, коли робиш ставки на спорт?

За останні кілька років ставки на спорт в країнах СНД придбали шалену популярність. Зав’язано це, перш за все, на менталітеті – легкі гроші самі йдуть до рук. По крайней мере, так здається на перший погляд. Чи так це? І що потрібно знати перед тим, як почати робити ставки на спорт?

Для початку варто зрозуміти, що спортивні ставки – це аж ніяк не легкий спосіб заробітку, а довга і копітка робота, в якій, як і всюди, є свої успіхи і свої поразки. Комусь вдається проникнути в світ гемблинга і ставок на спорт легко і невимушено, а хтось повинен простудіювати цілу гору спеціалізованої літератури, щоб бути “в темі”.

Якого букмекера вибрати?

Перше питання, яке неминуче виникає перед новим гравцем на ставках – це вибір букмекерської контори, благо, сьогодні є з чого вибирати. Це можуть бути виключно наземні пункти прийому ставок, щоб отримати виграш тут і відразу (хоча великими сумами такі ППС розпоряджаються рідко), або це може бути будь-яка букмекерська контора онлайн. У будь-якому випадку, спочатку доведеться перерити половину Інтернету в пошуках адекватної і правдивої інформації про обраний Букмекери, інакше є всі шанси потрапити на одну з розплодилися сьогодні контор-шахраїв.

Відвідайте тематичні сайти і форуми, розпитайте бувалих гравців, загляньте на ресурси, що ведуть свої рейтинги букмекерських контор, в загальному, подбайте про те, щоб букмекер, якого ви оберете, був надійним і мав хорошу репутацію. Таким сервісом є jojobet.

Що допомагає робити ставки на спорт?
Перш за все, Беттер повинен володіти неймовірною спортивної інтуїцією. Спробуйте без будь-якої допомоги спрогнозувати, як завершиться спортивне змагання. І тільки після цього дивіться всі статистичні дані, прогнози експертів, гандікаперов і т.д. Якщо ваша інтуїція солідарна з більшістю знайдених матеріалів по майбутніх спортивної події, можна ризикнути.

А що, якщо інтуїція мовчить? Кращий варіант тоді – не поспішати і відкласти ставки на потім. Якщо все-таки хочеться додати адреналіну в перегляд матчу, найкраще знайти гідний сайт, де будуть сидіти професіонали в області ставок. Тут вам, як гравцю на ставках, будуть представлені всі різноманітні думки з усіх практично видів спорту. Для кого-то з тих, хто всерйоз захоплюється ставками, це головне в житті хобі, а для кого-то (по крайней мере, деякі так стверджують) – навіть заробіток.

Головне, не забувайте, що сліпо вірити чужим прогнозами можна ніколи, адже вони – лише суб’єктивний погляд одного гравця. Також варто пам’ятати і про те, що в спортивних подіях грають люди, а значить, можливість несподіваного результату виключати не можна.
Не пропустіть