Причини запалення ясен

Краса і здоров’я порожнини рота визначається не тільки по білозубою усмішкою, а й за станом ясен. Нерідко, навіть при якісному щоденного догляду, люди стикаються з неприємною проблемою – запаленням ясен. Цей процес приносить, як естетичні незручності (набухання і почервоніння), так і фізичний дискомфорт (свербіж, біль). Найчастіше він виникає близько зуба, але може поширитися на всю поверхню ясна і стати причиною розвитку складних захворювань, серед яких гінгівіт і пародонтит є найпоширенішими.

причини запалення

Поява запального процесу є однією з найпоширеніших стоматологічних проблем. Особливістю процесу є те, що на самому початку він може протікати практично без симптомів. Наступна стадія визначається появою:

кровотечі;
болю;
підвищеної температури.
Нерідко процес супроводжується хиткістю зубів. Крім того, лечение десен має починатися відразу після виявлення перших проблем, щоб мати можливість врятувати зуби від руйнування і випадання. Знати причини слід для того щоб вжити заходів для профілактики проблеми. Основні з них:

наявність періодонтиту;
гінгівіту;
травм;
алергій;
ушкоджень м’яких тканин;
пульпіту.
Також викликати дискомфорт у ротовій порожнині може гормональний збій і порушення гігієнічного режиму, проблеми зі внутрішніми органами (насамперед, шлунково-кишкового тракту), вагітність і час годування грудьми. Перш ніж лікувати запалення ясен, слід з’ясувати причину виникнення стоматологічної проблеми у фахівця. До речі, найчастіше комплекс заходів з лікування і зміцненню ясен призначають перед протезуванням , це обов’язкова процедура. Саме тому важливо приділяти увагу своєму здоров’ю своєчасно і в комплексі.
Не пропустіть