Як вибрати велосипед

Виникло питання про те як вибрати велосипед . Ви дійсно хочете купити велосипед. Тоді Вам варто знати кілька етапів вибору велосипеда.

1) Перший етап – де вибрати велосипед.
При виборі велосипеда варто з’ясувати як це буде проходити. Вам допоможуть друзі велосипедисти. Вам допоможе один який продає велосипеди. Ви просто чекаєте велосипед в подарунок. Або Ви будите самостійно вибирати велосипед. Так от якщо Вам дарують велосипед, то Ви не вплине на вибір велосипеда. Дарованому коневі в зуби не дивляться. І тут як буде так і буде. Але якщо Ви будите звертатися до одного то шанс є вибрати хороший велосипед. Але і тут є проблема. Кожен друг володіє будь то інформацією про велосипед. І має свою суб’єктивну думку (вузьке), думка про те який Вам необхідний велосипед. І часто так буває, Ваш друг схиляє купити велосипед на подобу свого. А це не завжди об’єктивно. І Ви можете потрапити під вплив одного, і приходячи в велосипедний магазин продавець пропонує Вам хороший велосипед, але Ваш друг наполягає на іншому. І якщо один помилився то і Ви разом з ним помиляєтеся. А необхідно завжди самому приймати рішення при покупці велосипеда. Адже кататися на велосипеді будите Ви і тільки Ви.

Інший варіант, це коли ви занурюєтеся в інтернет і шукайте велосипед через інтернет. Можете зайти на https://sportmag.in.ua/velosipedy/. Ви спираєтесь на відгуки покупців. Ви виглядаєте правильні компоненти, які повинні бути на велосипеді. І тут знову таки проблеми. Ви вибрали компоненти ті які хочете, що б були на Вашому велосипеді, але знайти такий велосипед складно, якщо не сказати що немає можливості. Ви хочете вилку велосипедну одну, задній перемикач швидкостей інший, і колір рами особливий. Вообщем проблем багато. А як практика показує, Вам необхідно самостійно відвідати п’ять різних велосипедних магазинів, переговорити з продавцями велосипедів. У кожному магазині посидіти на 3 – 5 велосипедах. З’ясувати які існують велосипеди і що Вам підійде. Оцінити свою фінансову можливість. І піти купити велосипед той який Ви вибрали.

2) Другий етап.

Ви зважилися самостійно відвідати велосипедний магазин і зважилися вибрати самостійно велосипед. Бінго !!! І це вірне рішення. Ваші гроші, Ваш велосипед. Так ось. Приходячи в велосипедний магазин варто з’ясувати. Чи є в цьому велосипедному магазині велосипедна майстерня. Чи є в цьому велосипедному магазині велосипедний майстер. Ремонтують чи велосипеди в магазині. І чи дають гарантію на продавані велосипеди. Чи продаються в магазині велосипедів велосипедні запчастини. Якщо весь час Вам говорять так, то це правильний велосипедний магазин. І будь ласка, не купуйте велосипед в супермаркетах де велосипеди стоять під ялинкою або біля лакофарбового відділу. А купуйте тільки в центролізірованних велосипедних магазинах.

Потім Вам необхідно ставити питання як вибрати велосипед, на які Ви повинні отримати відповіді. Чим більше питань тим більше відповідей. Не переживайте якщо питання будуть дурні, адже тільки відповіді бувають дурні. І якщо при розмові продавець відповідає крізь зуби, не охоче надає можливість посидіти на велосипеді. Якщо Ви бачите незацікавленість продавця, то йдіть з цього магазину. Продавець велосипедів повинен все показати і розповісти, дозволити пофотографувати зацікавив велосипед. Адже тільки при бажанні детально розповісти про велосипед і показати всі підходящі вам велосипеди тільки в такому велосипедному магазині і купують багато велосипедів. І Ви тоді будете покупцем цього велосипедного магазину. Звичайно кожен велосипедний магазин має велику конкуренцію в інтернеті, і деякі покупці спершу вибирають велосипед в магазині а потім йдуть в інтернет і намагаються в телефонному режимі домовитися про максимальну знижку. І це правда. Але і є інша сторона, яку необхідно знати. Адже купивши велосипед за дешево, він може бути спочатку з прихованими дефектами. Велосипед може не бути на гарантії. Купивши велосипед по інтернету Вам нікуди буде звернутися за консультацією. Та й просто настройки можуть бути з діфектов, а по інтернету їх не вирішити. Ось і в хорошому магазині це показують і пояснюють. Мало того, купити велосипед в магазині завжди можна за ціною інтернету. Не думайте про істотну різницю при продажу між інтернетом і стаціонарному магазином. Багато велосипедні торгові марки відпускаю для інтернет магазинів по одній ціні (завищеною) а для стаціонарних магазинів по нормальної відпускній ціні. Не соромтеся спілкуватися, і Вам гарантована гідна знижка на велосипед. Тільки необхідно говорити про те, що Ви дійсно хочете купити велосипед а не просто прийшли в магазин помотати нерви.Не пропустіть