Вибір ігрового автомата

0

Як новачкові розібратися в безмежному світі азартних розваг?

На просторах всесвітньої павутини можна знайти таку кількість різноманітних ігрових автоматів, що дух захоплює. Якщо ігрові автомати для вас в новинку, насамперед приділіть трохи часу на ігрові апарати, які надають можливість безкоштовної демонстраційної гри. Так ви зможете швидше розібратися з процесом гри і оцінити графічні можливості автомата. Які ж слід вибрати ігрові апарати? Очевидно, що недосвідченому гравцеві найкраще підійдуть Відеослоти, так як для більш складних ігор необхідно ретельне вивчення правил. На сайті https://casino-eldorado.com.ua/igrovye-apparaty-na-dengi/ надано великий вибір подібних безкоштовних ігрових автоматів.

Правила гри на слотах

Освоєння нового ігрового автомата не повинно викликати проблем у більшості гравців. Початківець гравець в стані за короткий час зрозуміти правила гри і розібратися в меню виплат. Приступаючи до гри насамперед вивчіть технічні можливості апарату; як правило, ця інформація міститься в передмові до гри. Якщо у вас немає достатнього досвіду гри в слоти, вибирайте, по можливості, ігрові автомати з найменшою кількістю барабанів і ліній – це прискорить процес розуміння алгоритмів автомата. У самому низу екрану знаходиться область навігації автомата; тут розташовані кнопки управління, фанкціі яких практично незмінні в більшості апаратів. Клавіша Paytable / Info / Menu / »I» викличе інформативне меню, що вкрай рекомендується перед початком гри. Кнопка Lines / Hold відповідає за зміну кількості активних ліній, вона, як правило, знаходиться збоку або знизу.

Лінії в ігрових автоматах

Кнопками Bet / Level налаштовується величина ставки для кожної активної лінії. І, нарешті, найбільш інтригуючий момент гри – рух барабанів, які і вибудовують призові комбінації. Запускається цей процес натисканням на кнопку Start / Spin; вона відразу кидається в очі з-за своїх розмірів і забарвлення. Ця ж кнопка може виконувати іншу функцію – Stop, що дозволяє тимчасово призупинити гру, якщо гравцеві необхідно на якийсь час відволіктися від ігрового процесу. На панелі управління більшості сучасних автоматів гравець може знайти ще одну важливу клавішу Auto Play. Вона дозволяє гравцеві не витрачати час на постійне натискання кнопки обертання барабанів, програма сама буде автоматично обертати барабан. Якщо ви маєте великий досвід гри і можете добре враховувати свій банкролл, можете грати по-крупному; для цього необхідно максимально збільшити ставку за допомогою кнопки Bet Max.

Якщо вам вдалося зібрати призову комбінацію, не поспішайте знову обертати барабани, у вас є можливість збільшити свій виграш в декілька разів. Ця функція активується за допомогою кнопки Double / Gamble, але слід пам’ятати, що в результаті цього можна як збільшити свій виграш, так і повністю втратити його. Тисніть Collect щоб забрати виграш і насолодитися своїм успіхом в ігрових автоматах.

Як видно, грати в слоти надзвичайно просто, необхідно лише по черзі обертати барабани і чекати складання призовий комбінації. Тому починаючому гравцеві, в перший раз потрапив в ігровий клуб, рекомендується починати своє знайомство з азартним ігровим світом саме з відеослотів. На даний момент ігрові автомати стали настільки досконалі, що приносять задоволення навіть в демонстраційному режимі, не вимагаючи вкладення реальних грошей. В такому режимі можна відточити свої навички гри і визначитися з найбільш підходящим ігровим автоматом.


Не пропустіть