Оренда мікроавтобуса на весілля

Для безлічі людей весілля є найбільш довгоочікуваним і важливою подією в житті. Саме з цієї причини більшість молодят планують все так, щоб весілля пройшло максимально добре. Звичайно, для цього необхідно витратити безліч часу і коштів і продумати всі нюанси. Транспорт для гостей на весіллі є однією з найважливіших проблем, рішенням якої необхідно зайнятися заздалегідь. Оренда мікроавтобуса на весілля – відмінний варіант, що дозволяє максимально швидко і з комфортом доставити гостей і на місце фотосесії, і в ресторан, і в ЗАГС.

Мікроавтобус в оренду з водієм на весілля: переваги
Сучасні весілля рідко обходяться невеликою кількістю гостей, так як прийнято запрошувати і всіх родичів з обох сторін, і друзів, і колег по роботі. Для того, щоб ніхто не образився, гостям потрібно забезпечити максимальний комфорт під час пересування і взяти їх з собою на фотосесію, до пам’ятних місць, наприклад, до Вічного Вогню. Звичайно, деякі можуть вибрати свій особистий транспорт, але більшість все ж вважає за краще трохи випити на весіллі, а в такому стані за кермо не можна. Оренда мікроавтобуса на весілля є оптимальним рішенням у такій ситуації, так як гості не повинні будуть переривати цікаву бесіду, яка зав’язалася під час фотосесії і можу спілкуватися один з одним, а не просто розходитися по своїх машин. «КримСпецТранс» пропонує мікроавтобуси на 8, 10 і навіть 20 пасажирів, так що можна розсадити всіх гостей по інтересам!

Досить часто компанії пропонують оренду повноцінного автобуса на 40-50 місць, однак це не завжди зручно. На весіллях прийнято збирати всіх друзів і родичів, але деякі з них можуть знаходитися в не найкращих стосунках один з одним. Саме тому мікроавтобус в оренду з водієм на весілля – найкращий варіант, адже можна мінімізувати для цих людей час, проведений разом. В дорозі вони знаходитимуться в різних автомобілях, а в ресторані сидіти за різними столиками. Якщо заздалегідь попередити тамаду про те, що цих людей не можна викликати разом для конкурсів, то весілля гарантовано пройде весело і без конфліктів!

Де замовити оренду мікроавтобуса на весілля в Харкові?
Компанія AUTORENT пропонує величезний вибір автомобілів самого різного розміру і різної цінової категорії. Одним з кращих наших пропозицій є мікроавтобус ВІП-класу, який вміщує 19 пасажирів. Він прекрасно підходить для весільного трансферу, так як в ньому є клімат-контроль, а також мікрофон і програвачі, що дозволяє почати веселитися вже на шляху до ресторану. Крім іншого, він оснащений великими панорамними стеклами, так що можна розмістити в ньому іногородніх гостей, які ніколи не були в Криму і хотіли б насолодитися його видами.Не пропустіть