Що можна подарувати дівчині і який подарунок припаде їй до душі?

Наближається день народження улюбленої, і ви ламаєте голову, гадаючи, як здивувати свою дівчину? Що подарувати в цей незабутній святковий день? Стрибок з парашутом? Похід в СПА-салон? Занадто екстремально і занадто банально! Сучасним дівчатам догодити непросто – їм багато є, вони бувають схильні до причіпок і капризам.

Повірте, від примх не залишиться і сліду, а очі навіть самої вимогливої ​​привереди засвітяться, якщо ви вручите своїй дівчині в день її народження маленьку оксамитову коробочку, яку підібрати можна на Chicken Art. Прикраса в подарунок – це безпрограшний шлях до серця жінки.

Який подарунок краще?

Парфуми, аксесуари (наприклад, шийні хустки, сонячні окуляри) – популярні подарунки, але вони вимагають 100-відсоткового знання смаку і стилю подруги. Похід в салон краси – приємний подарунок, але пам’ять про нього не збережеться надовго. М’яка іграшка – мило, але надто наївно для повноцінного подарунка. Нижня білизна недоречно дарувати на початковому етапі відносин. Та й проживши кілька років з жінкою, не кожен чоловік запам’ятає її параметри і зможе вгадати з розміром.

Зрештою, всі ці маленькі радості представниця прекрасної статі може організувати собі сама під час чергового походу по магазинах. А ось в ювелірні бутіки дівчата заходять частіше просто помилуватися, а не купити прикрасу. Подібні подарунки зазвичай чекають від свого коханого чоловіка. І це тим більш зобов’язує останнього зробити правильний вибір. Ювелірний виріб в подарунок на день народження – це пам’ять на довгі роки.

Кільця, підвіски, браслети – то, що буде служити довгі роки і вдягатися мало не щодня. «Ось це кільце з розсипом фіанітів він подарував мені на 18-річчя», – згадує вона по дорозі додому, випадково глянувши на руку, тримаючись за поручень в метро. «А це – мої 30 років», – думаєш їй, коли вона зніме ввечері діамантову підвіску. Так історія відносин пишеться в скриньці коштовностей, набуваючи однойменне звучання. У цьому сенсі дівчину прикрашають навіть не коштовності – її прикрашають щасливі спогади.

І не має ніякого значення, скільки років виповнюється вашої коханої. До виробів з дорогоцінних металів небайдужі представниці прекрасної статі різного віку.

У разі якщо дата не настільки урочиста, і мова йде не про дні народження, а приводом подарувати подарунок стає, наприклад, дата річниці знайомства, масивне виріб із золота може бути зайвим. В цьому випадку вдалим подарунком стане срібна прикраса, виріб з перлів, акуратна підвіска з дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння.Не пропустіть