Як вибрати акумулятор для автомобіля?

Середній термін експлуатації автомобільного акумулятора – 3-5 років. Його тривалість безпосередньо залежить від грамотного обслуговування і акуратного використання. Коли варто купити новий акумулятор? Можна виділити три ситуації, коли необхідно знайти підходящу батарею для автомобіля:

Акумулятор не тримає заряд. Краще відразу зробити його заміну, в іншому випадку ваш «залізний кінь» може стихнути в будь-яку хвилину.

Батарейка Неможливо зарядити телефон. Часто причиною цього є нечасті і короткі поїздки в зимову пору року. Якщо апарат повністю не заряджений, то він починає втрачати свою ємність через часті розрядки.

Технічне ушкодження, наприклад, потік або тріщина. В такому випадку використовувати акумулятор неможливо.
Купувати новий або відновити старий?

Якщо пристрій одержав технічне пошкодження, його не можна ні в якому разі використовувати в подальшому. Це може бути небезпечно для життя. Якщо ж батарейка не заряджає, спробуйте її відновити. В інтернеті є чимало інформації, як це зробити. У цій статті ми не будемо детально зупинятися на цьому.

Критерії вибору акумулятора

Для того щоб зробити правильний вибір, потрібно знати:

– розмір батарейки;
– розташування клеми;
– тип підключення;
– ємність пристрою.

Легко і швидко зробити покупку можна через інтернет. Є чимало сайтів, які пропонують великий вибір автомобільних батарей. Наприклад, на сайті dominatortm.com.ua величезний вибір моделей, які відповідають вимогам щодо якості, надійності, екології та тривалості експлуатації.

Ємність батареї

Це один з найважливіших параметрів вибору. У кожної моделі машини використовується акумуляторне пристрій певної ємності. Вона є показником обсягу енергії, яку акумулятор може зберігати. На корпусі ви можете побачити позначення типу «6СТ-55, 6СТ-60», яке вказує на максимальну ємність зарядженої батареї. У цьому прикладі вона становить 55-60 амер.

Тип підключення

В даному випадку у вас є два варіанти:

Зверніться в автосервіс, щоб дізнатися, який акумулятор вам підійде.

Ретельно вивчіть стару автомобільну батарею.

Незважаючи на те, що часто форма і розміри корпусів акумуляторних пристроїв однакові, є машини, чиї батареї мають безліч відмінностей. Як правило, це авто японського виробництва. Враховуйте дані про розташування роз’ємів, щоб потім мати можливість правильно підключити батарейку.



Не пропустіть