Як вибирати абразивний круг

Такий будівельний інструмент, як болгарка, давно знайомі всім і давно не є технологічною новинкою на сучасному ринку. За допомогою даного інструменту можна виконувати шліфування щільних матеріалів таких як: натуральний камінь, алмаз, бетон або цегла. Також за допомогою нього можна не тільки шліфувати, але і розпилювати щільні матеріали такі як: бетон, залізо і їм подібні. Основним робочим елементом цієї продукції є абразивний круг, тому саме від вибору даного товару залежить не тільки якість роботи, а й її швидкість. Ви можете помітити, що ринок наповнений величезною кількістю пропозицією щодо болгарок тут – http://www.insel.kiev.ua/abrazivnye-krugi.html. Давайте докладніше розглянемо на що варто звернути увагу при виборі комплектуючі для болгарки.

Основні моменти перед покупкою

Перед вибором абразивного круга варто визначитися з такими питаннями:

З яким матеріалом буде проводитися робота.
Обов’язково визначтеся з типом інструменту, який будете використовуватися при експлуатації.
Також варто чітко розуміти на яку глибину необхідно шліфувати або розпилювати.
Це основні моменти, але також є і додаткові начебто максимального діаметра внутрішнього отвору диска, який повинен збігатися з вашим інструментом. Також максимальний розмір самого диска, який можна встановити на вашу болгарку. Зверніть увагу, що при установці потрібно щоб напрямок обертання суворої збігалося з стрілкою, яка вказана на самому корпусі.

Зверніть увагу, що багато залежить від місця, де ви купуєте абразивні диски. Магазин повинен володіти належним асортиментом і високою якістю товарів, і саме таким місце для покупки є Інсел , якщо замислюєтеся про покупку, зверніть увагу на цю компанію.

Класифікація дисків

Залежно від умов експлуатації варто правильно вибрати класифікацію диска. Це спеціальний відрізний круг для болгарки, або це коло для зачистки будь-якої поверхні, або це вузькоспеціалізований коло для шліфування.

Відрізний круг, який використовується для металу складається з абразивного матеріалу, який додатково має укріплення у вигляді армованої сітки. Це сітка необхідна, щоб при роботі не стався розліт осколків, а також створює додаткову безпеку якщо диск розірве під час роботи. Основна відмінність даного типу обладнання знаходиться в максимальному і мінімальному діаметрі. На даний момент ринок пропонує діаметри від 115 до 230 мм. Останній параметр визначається від максимальної можливості вашої болгарки, цей розмір вказаний в технічному паспорті інструменту. Також з використанням даного інструменту варто враховувати, що чим тонше метал, тим товщі повинен бути – це пов’язано з тим що в даному випадку абразивний круг на багато менше стирається.Не пропустіть