Купувати чи ні запчастини на авторозборці?

Можна пройтися по багатьом автомобільним формами, розпитати у досвідчених автовласників і ніде не вдасться знайти точний і безкомпромісний відповідь на питання – чи слід купувати запчастини на авторазборке? Одні говорять про те, що на них продаються підтримані запчастини, а це вже говорить про те, що такі точки продажів варто обходити стороною. Інші радять купувати, так як більша частина продукція має невеликий знос, а коштує в 2-3 рази дешевше, ніж нові деталі. Забігаючи вперед треба сказати, що відвідувати розбирання автомобілів все-таки варто, але купувати тут запчастини з розумом.

Відвідувати лише авторозбирання, де дають гарантію
Якщо продавець у звичайному магазині запчастин не дає гарантію на покупки, то співпрацювати з ним немає ніякого сенсу. Це ж стосується фірм, де реалізують підтримані деталі. Як мінімум, один місяць гарантії повинен бути присутнім. Він невеликий, але все ж говорить про те, що в продажу справна продукція, яка запасом міцності і надійності все-таки має. Ви обов’язково отримаєте гарантію якщо відвідаєте разборка Лансер 9.

Які товари краще не купувати на розбиранні автомобілів
Сучасна авторазборка – це місце, де є все. Природно на певну модель автомобілів, а рідше на кілька. Тут зустрічаються мотори, коробки передач, кузова, а також компоненти ходової частини. До останніх відносять:

тяги;
колодки;
супорта;
гальмівні диски і барабани.
Вищепредставленими список включає в себе деталі і витратні матеріали, які ні в якому разі купувати не варто. До них варто додати ще й ремені. Адже всі перераховані компоненти безпосередньо відповідають за безпеку, а значить повинні бути куплені новими.

Чому приділити увагу, підбираючи деталі
Деталей з товарним виглядом тут годі й шукати. Всі запчастини покриті товстим шаром пилу. Але це не має ніякого значення. Важливо переконатися в справності товару. Що стосується деталей кузова, то тут все просто. Досить провернути виріб в руках щоб зрозуміти, піддавалося чи залізо кузовним робіт чи ні. Ось що стосується насосів, головок, блоків, ступиці, фланців і багато чого іншого, то тут треба бути особливо уважним. Переглянути всі кріплення, посувати в сторону всі крутяться частини, а також провести пальцями по робочих поверхонь. Кріплення повинні бути цілими, люфт відсутні, а з ними і осередки корозії. Тільки після цього можна купувати запчастина або кілька.

В даний час продаж підтриманих запасних частин розвинена і якщо щось не влаштувало в одному місці, то в іншій точці продажів воно явно буде більш високої якості.Не пропустіть