Що таке полірований керамограніт і види застосування

0

Ця стаття буде повністю присвячена керамограниту. Вперше цей матеріал був розроблений в Італії в сімдесяті роки минулого століття і отримав широке поширення не тільки в Європі, але і завоював велику популярність у всьому світі. Варто детально розглянути полированный керамогранит Kerama Marazzi і поговорити про областях його застосування в будівництві, а також оздоблювальних роботах.

Що таке керамограніт?

Керамограніт – це суміш глини, кварцового піску, польового шпату, каоліну і мінеральних пігментів. Ретельно розмішати сировинну суміш з перерахованих компонентів спресовують під тиском 400-500 кг / см і обпалюють в тунельної печі при температурі 1300 градусів Цельсія. В результаті утворюється матеріал підвищеної міцності і зносостійкості. Через свою високої щільності плитка виходить вологостійкої і морозостійкий.

Керамограніт: види і області застосування

Керамограніт застосовується практично у всіх областях: при облицюванні будівель, укладанні маленьких доріжок або великих парків, басейнів і вентильованих фасадів, інших промислових і житлових об’єктів. З нього також оформляють цільні красиві предмети інтер’єру: підвіконня, стільниці, різні рамки, оригінальні підставки, різноманітні статуетки та інші дизайнерські прикраси для дому. Цей незамінний матеріал буває матовим, глазурованою, полірованим, рельєфним і мозаїчним.

Полірований керамограніт механічно обробляється абразивними матеріалами до отримання дзеркального блиску. Через такого способу впливу у плитки незначно порушується структура поверхні. Вона стає сприйнятливою до перепадів температур зі збільшеним влагопоглощенієм. Таку плитку рекомендується використовувати при облицюванні стін всередині приміщень. І не рекомендується використовувати при укладанні на підлогу в приміщеннях з великою прохідністю, так як він схильний до швидкої появи подряпин і не відрізняється підвищеною зносостійкістю. Така плитка вимагає підвищеної догляду, а також обробки від забруднень спеціальними складами і мастикою.


Не пропустіть