Вантажні шини: акцент на потужність

Вантажна машина – помічник людини на будівництві, в побуті, в збиранні врожаю, перевезення великих і малих ваг. Вантажівка повинен бути надійним, витривалим, тому вимога до вантажним шинам трохи не така, як до гуми на легкове авто. Вантажні шини повинні бути потужними і витримувати серйозну навантаження.

Від якості вантажних шин або резина на прицеп залежить не тільки виконання завдань по маршруту (перевезення овочів, меблів, залізних ящиків, будматеріалів), але і безпеку поїздки, життя водія, інших учасників авторуху.

Навантажена машина долає сотні, тисячі кілометрів шляху, тому шини для вантажних авто потрібно вибирати з гарантією надійності і якості – від тих виробників автогуми, які завоювали довіру споживачів.

Критерії вибору шини для вантажного автомобіля

Грамотно вибрати покришки для вантажівки – досить складне завдання. В першу чергу, потрібно обов’язково враховувати технічні характеристики автомобіля і керуватися вимогами автовиробника. Головними параметрами при виборі шин для вантажних автомобілів є:

типорозмір автошини: все покришки, без винятку, мають маркування, на якій вказані ширина і висота профілю, а також внутрішній діаметр колеса; автовиробник завжди вказує потрібну висоту профілю і розмір посадкового отвору для вантажівки;
вантажопідйомність: цю характеристику можна розрахувати шляхом ділення загальної максимальної маси автомобіля (або причепа) на кількість коліс; також експерти рекомендують вибирати автопокришки з невеликим запасом, щоб в разі виникнення перевантаження або їзди в складних умовах, можна було продовжувати рух без проблем;
сезонність: розрізняються автошини для вантажівок зимові, літні, всесезонні; більшої популярності користуються всесезонні покришки, так як часто вантажівки їздять між регіонами з різними кліматичними умовами, а крім того, це найбільш зручний і доступний варіант.
Важливо врахувати, що, навіть якщо ви підберете шину для вантажівки згідно з вимогами виробника, це ще не запорука комфортної їзди. Існує безліч нюансів і тонкощів, які потрібно враховувати.Не пропустіть